مرین‌پرس > آموزش و فناوری > ارائه نیازمندی های فناورانه سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه صنایع دریایی و دریانوردی
کد خبر: 5350 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت خواهد پذیرفت:

ارائه نیازمندی های فناورانه سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه صنایع دریایی و دریانوردیزمان مطالعه: 1 دقیقه

در راستای تأمین نیازهای سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه دریا از محل تولیدات و خدمات داخلی و تلاش جهت عقد قرارداد و افزایش رونق تولید ملی، نیازهای فناورانه سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه صنایع دریایی و دریانوردی از طریق وب سایت نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش مرین‌پرس ،دبیرخانه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران اعلام کرد: در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی نیازهای فناورانه سازمان ها و ارگان ها و شرکت های صنایع دریایی جهت اکتساب فناوری ارائه خواهد شد.

در این اعلامیه آمده است: شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دریایی می‌توانند با مراجعه به سایت همایش و نمایشگاه 21 ام عنوان و درخواست های نیازهای فناورانه خود را ارسال کنند.

قابل ذکر است جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر با مرکز نوآوری باز دریایی با شماره‌ تلفن های 021790458 و 09118080224 تماس حاصل فرمایید.

فرم‌های اعلام شده را می‌توانید از طریق لینک زیر دریافت فرمایید.

دریافت فرم(docx)

دریافت فرم(pdf)

دریافت فرم(pptx)

به گزارش مرین‌پرس، بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی توسط انجمن مهندسی دریایی ایران و با همکاری ارگان‌های دریایی 13 الی 15 آذر ماه در جزیره قشم برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بندر صیادی زرآباد کنارک، بندر تجاری می شود

چ آبان 22 , 1398
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر زرآباد واقع در شهرستان کنارک یکی از بهترین بنادر صیادی و شیلاتی کشور است که تبدیل این بندر از صیادی به تجاری با فعالیت صادراتی گسترده از اولویت های توسعه و زمینه ساز اشتغالزایی با نگاه بومی گرایی در جنوب استان و سواحل مکران است.