مرین‌پرس > آموزش و فناوری > تصویب آیین‌نامه برای حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی
کد خبر: 5576 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

عضو هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران:

تصویب آیین‌نامه برای حمایت از پایان نامه‌های دانشجوییزمان مطالعه: 1 دقیقه

معاون فنی و برنامه‌ریزی صندوق توسعه صنایع دریایی در جلسه کمیته دانشجویی بیست و یکمین همایش صنایع دریایی ایران از تصویب آیین‌نامه‌ای در خصوص، حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: می‌توان به واسطه جایگاه صندوق توسعه سرمایه دریاییکه مورد مراجعه صنعتگران است، رابطه بین صنعت و دانشگاه را تقویت کرد.

به گزارش مرین‌پرس، بهمن حروفی ابراهیمی گفت: دانشجویان می‌توانند موضوعات پایان نامه‌های خود را از طریق اساتید راهنمای شان به صندوق معرفی کنند و بعد از بررسی آن، مورد حمایت صندوق قرار خواهد گرفت و در این بین پایان نامه‌هایی که جنبه آزمایشگاهی دارند، نسبت به سایر پایان نامه‌ها اولویت دارند.

معاون فنی و برنامه‌ریزی صندوق توسعه سرمایه دریایی ادامه داد: ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه یکی دیگر از دغدغه‌های امروز است، می‌توان به واسطه جایگاه این صندوق که مورد مراجعه صنعتگران است و از طریق این صندوق، رابطه بین صنعت و دانشگاه را تقویت کرد.

حروفی با اشاره به این که به واسطه کمبود منابع مالی شرکت‌ها سرمایه زیادی ندارند که صرف کنند، بیشتر سیاست حفظ وضعیت موجود را پیش گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: به همین دلیل باید با توجه به این واکنش صنعت نسبت به اشتغال دانشجویان در بخش تولید یا بخش تعمیر تصمیم‌گیری کرد.

وی درپایان از تمام دانشجویان درخواست کرد که با استفاده از ظرفیت‌های خود، نسبت به شناسایی ظرفیت‌های اشتغال، به کارآفرینی روی آورده و همواره جهت پیشرفت به تحصیلات خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دریا از مهمترین بسترهای ارتباطات جهانی است/ «توسعه دریامحور»یکی از اولویت های اصلی وزارت دفاع است

پ دی 12 , 1398
جانشین وزیر دفاع در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی گفت: شبکه ارتباط دریایی در گذشته کانون ارتباط دریایی بین کشورها بود و امروز نیز با وجود پیشرفتهایی که در حوزه صنعت صورت گرفته است، دریا از مهمترین بسترهای ارتباطات جهانی محسوب می شود.