مرین‌پرس > آموزش و فناوری > تکیه بر توان دانشجویان؛ راهکار برون رفت از وضعیت فعلی
کد خبر: 5578 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

رئیس کمیته دانشجویی انجمن مهندسی دریایی عنوان کرد:

تکیه بر توان دانشجویان؛ راهکار برون رفت از وضعیت فعلیزمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس کمیته دانشجویی انجمن مهندسی دریایی ایران گفت: برای برون رفت از وضعیت فعلی رکود و مقابله با معضلات بیکاری و تحریم‌ها باید بیش از گذشته بر توان و ظرفیت نیروهای دانشگاهی و دانشجویان تکیه کرد.

به گزارش مرین‌پرس، سعید قاسمی سیف آبادی در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های مغفول مانده دانشجویی کشور گفت: برای دستیبابی به راهکارهای برون رفت از رکود و مقابله بافشارهای تحریم‌ها از توان دانشجویی بیش از گذشته استفاده شود.

رئیس کمیته دانشجویی انجمن مهندسی دریایی ایران عنوان کرد: در همایش امسال حدود 250 نفر از دانشجویان رشته‌های مرتبط با دریا از دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر تهران، صنعتی شریف، مالک اشتر، تربیت مدرس، خلیج‌فارس بوشهر، امیرکبیر بندرعباس، شاهرود، صنعت نفت آبادان و هرمزگان مشارکت کردند.

وی با اشاره به کمبود زیرساخت‌ها در قشم با بیان اینکه این کمبود زیرساخت‌ها را نه ضعف بلکه یک فرصت باید دانست اضافه کرد: کیش هم زمانی وضعیت کنونی قشم را داشت و اگر اکنون وضعیت بهتری نسبت به بقیه مناطق ساحلی دارد علت آن این است دانشجویان گذشته مدیران کنونی کیش هستند، جزیره کیش را به چنین جایگاهی رساندند؛ لذا قشم هم باید به دست دانشجویان امروزی که مدیران فردا هستند، در زیرساخت‌ها پیشرفت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همایش و نمایشگاه صنایع دریایی نمادی از خودباوری است

چ دی 11 , 1398
عضو هیئت مدیره منطقه آزاد قشم در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی گفت: نمایشگاه و همایش صنایع دریایی نمایش خودباوری ماست و ما از این نظر بر خودمان می‌بالیم.