قهرمان کانوی ایران:

سهمیه المپیک قایقرانی مسیر زندگی‌ام را تغییر خواهد داد

قهرمان قایقرانی کانو ایران گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای تمرین نداشتم و توانستم به خوبی برای مسابقات قهرمانی ایران آماده شوم.

محمد نبی رضایی قهرمان قایقرانی کانوی ایران
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، محمد نبی رضایی درباره‌ی عملکرد خود در مسابقات قایقرانی کانو قهرمانی ایران بیان کرد: از همان زمان که بحث شیوع ویروس کرونا پیش آمد من تمریناتم را در شهر خودم بابلسر به همراه آقای پور عزیزی ادامه دادم و محدودیتی نداشتم. البته یک مدت مکان تمرینم را تغییر دادم تا کسی نباشد و در یک حوضچه نزدیک دریا تمرین می کردم. اما در کل از لحاظ تمرین هیچ مشکلی نداشتم. برای بدنسازی هم که باشگاه ها تعطیل بود در اسکله وزنه داشتم و تمرینات بدنسازی ام را انجام می دادم. تا آغاز مسابقات قهرمانی کشور توانستم تمریناتم را به همین نحو پیش ببرم و در نهایت توانستم مسابقه خوبی داشته باشم.

رضایی در مورد اینکه در مسابقات قهرمانی ایران به خوبی ظاهر شد و با اختلاف عنوان نخست را به دست آورد، گفت: من هیچ وقت ادعا نداشتم. اما خدا را شکر خوب دارم پیش می روم و در رکوردگیری تمرینات هم رکورد زمانی ۳ دقیقه  و ۵۵ ثانیه و ۳ دقیقه و ۵۱ ثانیه را  هم ثبت کرده بودم.  تا آغاز مسابقات کسب سهمیه المپیک به همین شکل تمریناتم را ادامه می دهم. باید ببینم فدراسیون در مورد اردوها چه تصمیمی می گیرد. در هر صورت هیچ مشکلی ندارم و هر کجا باشد تمریناتم را ادامه می دهم.

محمد نبی رضایی در حال تمرین/بندر عسلویه

او با اشاره به اینکه گرفتن سهمیه المپیک مسیر زندگی ورزشی اش را تغییر خواهد داد، تصریح کرد: چین رقیب سر سخت من در مسابقات انتخابی المپیک است و من هیچ چیزی کم نمی گذارم و امیدوارم بتوانم به سهمیه المپیک برسم چون باعث تکان خوردن جایگاه و موقعیت ورزشی ام خواهد شد و شرایطم خیلی عوض می شود. اگر بتوانم این سهمیه را بگیرم برایم خیلی خوب است.
ملی پوش کانو ایران در پاسخ به این پرسش که فکر می کند اردوی تیم ملی در شرایط کرونا باید کوتاه مدت باشد یا خیر تاکید کرد: اردوی مقطعی به نظرم نمیتواند کار درستی باشد. باید اردوها یا مدت دار باشند و یا اینکه شرایطی فراهم شود تا در خانه خود تمرینات را ادامه دهیم.

رضایی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه در مدت تعطیلی اردوها هیچ مشکلی نداشته است، گفت: فقط هزینه مشکل ساز بود و خیلی محدودیت ها و سختی ها داشت اما چاره ای نیست و به همین شکل دارم پیش می روم. فدراسیون هم در حد خود کمک می کند اما هزینه ها خیلی زیاد است.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

طراحی، ساخت و نصب چند‌راهه‌های سکوی نوروز

د مهر 7 , 1399
چند‌راهه‌های سکوی بهره‌برداری نوروز-1 با تلاش کارکنان و متخصصان این سکو طراحی، ساخته و نصب شد.
چند‌راهه‌های سکوی نوروز