ایجاد صنایع کشتیرانی و شیلات در سواحل مکران

به گفته فرمانده نیروی دریایی ارتش قرار است این نیرو در حوزه‌های مختلفی اعم از شیلات، کشتی‌سازی، تعمیرات و بهداشت و درمان اقداماتی در سواحل مکران داشته باشد.

به گزارش راد، شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌وگو از تعامل این نیرو با ستاد توسعه سواحل مکران برای پیشرفت سواحل مکران خبر داد و گفت: ما تعامل و هماهنگی بسیار خوبی با ستاد توسعه سواحل مکران داریم و چندین جلسه نیز با سردار دهقان دبیر این ستاد برگزار کرده‌ایم.

ایرانی افزود: ما هماهنگی خوبی با ستاد توسعه سواحل مکران داریم و چشم‌انداز توسعه سواحل مکران پیش‌بینی شده است.

وی اظهار کرد: علت حضور پررنگ‌تر ما این است که دوستان ستاد توسعه سواحل مکران فقط در حوزه ستادی و سیاست‌گذاری فعال هستند ولی ما به‌عنوان نیروی دریایی هم در سیاست‌گذاری فعال هستیم و هم به‌علت استقرار در سواحل در حوزه اجرا نیز حضور داریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه تلاش می‌کنیم از ظرفیت ستاد توسعه سواحل مکران برای پیشرفت این منطقه استفاده کنیم، تصریح کرد: در این راستا، ما با آقای کرمی، استاندار سیستان و بلوچستان توافقات خوبی داشتیم و قرار است با محوریت نیروی دریایی ارتش در حوزه‌های مختلف اعم از شیلات، کشتی‌سازی، تعمیرات و بهداشت و درمان اقداماتی را انجام دهیم.

شهرام ایرانی بیان کرد: براساس توافقاتی که با استاندار سیستان و بلوچستان داشتیم قرار است با محوریت نیروی دریایی ارتش در حوزه‌های مختلف اعم از شیلات، کشتی‌سازی، تعمیرات و بهداشت و درمان اقداماتی را انجام دهیم.

ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان از افتتاح بیمارستان نیروی دریایی ارتش در کنارک در آینده نزدیک خبر داد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بسته حمایتی معاونت علمی برای دانش‌بنیان‌های دریایی

ی بهمن ۹ , ۱۴۰۱
به گزارش مرین‌پرس، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی امروز در حاشیه نمایشگاه ارائه توانمندی‌ها و محصولات دانش‌بنیان حوزه دریایی که در محل نمایشگاه نوآوری و فنّاوری ایران واقع در نمایشگاه بین‌المللی برپا شد در جمع خبرنگاران، این نمایشگاه را ارائه گزیده‌ای از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و فنّاور در حوزه صنایع […]