آغاز عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر

آغاز عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر

 

به گزارش مرین‌پرس از بوشهر، محمد شکیبی نسب در آغاز عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر اظهار داشت: پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر در مدت شش ماه و با ۱۶۳.۵ میلیارد ریال اعتبار اجرایی می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: اهداف این پروژه شامل تامین روشنایی موردنیاز دربارانداز‌ها برای انجام ایمن عملیات تخلیه و بارگیری، تامین روشنایی عمومی در محوطه‌ها برای حفاظت و مراقبت از کالاها، لحاظ کردن عوامل اقتصادی و بهداشتی در طرح روشنایی محوطه‌های عملیاتی، تامین روشنایی موردنیاز دوربین‌های حفاظتی مستقر در بندر و عدم تداخل طرح روشنایی با علائم و وسایل ناوبری هدایت کشتی‌ها است.

وی ادامه داد: تامین روشنایی موردنیاز در جاده‌ها و راه‌های ارتباطی بخش‌های عملیاتی، اداری و مسکونی بندر برای تردد ایمن وسائط نقلیه سنگین و سبک و بهینه سازی برای تسهیل در عملیات بندری و کاهش هزینه‌ها از دیگر اهداف اجرا پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر است.

شکیبی نسب اضافه کرد: مناقصه احداث ۱۵۰ متر اسکله در بندر بوالخیر نیز برگزار شده که ۲۶ بهمن ماه جاری پاکت‌های مناقصه بازگشایی می‌شود.

وی گفت: امید است تا پایان سال جاری عملیات اجرایی احداث ۱۵۰ متر اسکله بندر بوالخیر با هدف ایجاد بستر مناسب برای فعالیت تجار و بازرگانان آغاز شود.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«اربابِ مخفی» اقتصاد جهان در حال افول /در وال استریت قدم بزنید!

پ بهمن ۱۳ , ۱۴۰۱
به گزارش مرین‌پرس، اکونومیست با تحلیل اشتباهات بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس که برخی آن را ارباب پنهان جهان می دانند، تبعات و درس های آن را بررسی کرده است. بانکی که مخفیانه جهان را اداره می کند این غول سرمایه گذاری وال استریت چندی پیش سود سه ماهه چهارم […]