لزوم تقویت اقتصاد دریامحور و ساماندهی ته لنجی در بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

احمد وحیدی ظهر امروز در حاشیه بازدید از اسکله تجاری و صیادی کنگان در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: امروز دور دوم سفر رئیس جمهور به استان بوشهر آغاز شده و تا فردا ادامه دارد که ان‌شاءالله مصوبات ارزشمندی برای توسعه و عمران و آبادانی استان تصویب می‌شود.

وی افزود: رئیس جمهور تاکید زیادی بر اقتصاد دریامحور دارد و استان بوشهر ظرفیت بالایی در حوزه دریایی و بندری و آبزی پروری و تجارت دریایی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: مساله ته‌لنجی و کالای همراه ملوان از مسایل مهم استان است و ساماندهی کالای همراه ملوان از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

دکتر وحیدی تصریح کرد: حمایت از صیادان و ملوانان استان مورد توجه و تاکید است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

وی یادآور شد: توسعه زیرساخت‌ها در بندر کنگان باید مورد توجه قرار گیرد و برای توسعه اسکله کنگان برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته است.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سازمان بنادر ۱۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بندر بوالخیر سرمایه‌گذاری می‌کند/ احداث اسکله ۱۵۰ متری در بوالخیر

پ اسفند 11 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل ازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان ۱۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر سرمایه‌گذاری می‌کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی اکبر […]
سازمان بنادر ۱۶۳ میلیارد  و ۵۰۰ میلیون ریال در بندر بوالخیر سرمایه‌گذاری می‌کند/ احداث اسکله ۱۵۰ متری در بوالخیر

همچنین بخوانید: