بندر دیر به عنوان یکی از کانون های اصلی صادرات به کشور قطر است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

بندر دیر به عنوان یکی از کانون های اصلی صادرات به کشور قطر است

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، راحله پورمحمد با اشاره به بازدید خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از بندر دیر اظهار داشت: در این بازدید استقرار دائمی دستگاه ایکس‌ری و توجه ویژه به توسعه زیرساخت‌ها به عنوان مطالبات مهم بندر مطرح شد.

وی بیان کرد: در این بازدید آخرین وضعیت توسعه ای بندر دیر در بازدیدی میدانی بررسی و با توجه به اتمام قرارداد فعالیت دستگاه ایکس‌ری استقرار دائمی این دستگاه مورد بررسی قرار گرفت.
وی بیان کرد: در بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین لحاظ تخفیف گمرکی به عنوان یکی از مطالبات تجار و بازرگانان مطرح شد.
مدیر اداره بندر و دریانوردی دیر ادامه داد: در بندر دیر پروژه محوطه سازی به مساحت سه هکتار به اتمام رسیده و پروژه احداث چهار پست اسکله رمپ با سرعت و شتاب خوبی در حال اجرا است.
وی افزود: توسعه زیرساخت در بندر دیر به عنوان نزدیک ترین بندر ایران به کشور قطر یکی از اولویت‌های راهبردی اداره بندر و دریانوردی دیر به شمار می رود.
پورمحمد عنوان کرد: بندر دیر به عنوان یکی از کانون های اصلی صادرات به کشور قطر است که به فراخور این جایگاه نگاه ویژه به تسهیل فعالیت تجار و بازرگانان وجود دارد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعیین 21 محدوده مجاز گردشگری دریایی در استان بوشهر طی نوروز ۱۴۰۲/ انجام سفرهای دریایی از بوشهر و گناوه به جزیره خارگ در نوروز

د اسفند 15 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به جانمایی 21 محدوده مجاز گردشگری دریایی در استان بوشهر طی نوروز 1402، گفت: این 21 محدوده در 13 شهرستان و بخش در طول نوار ساحلی استان بوشهر، تعیین شده است. محمد شکیبی نسب در […]
تعیین 21 محدوده مجاز گردشگری دریایی در استان بوشهر طی نوروز ۱۴۰۲

همچنین بخوانید: