همایش ملی فرصت ها و تهدیدات نوپدید دریایی برگزار می‌شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

همایش ملی فرصت ها و تهدیدات نوپدید دریایی برگزار می‌شود

به گزارش مانا، همایش ملی فرصت‌ها و تهدیدهای نوپدید دریایی به همت نیروی دریایی سپاه و دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با مشارکت دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و سازمان های کشوری و لشکری مرتبط با دریا برگزار می‌شود.

بر این اساس فرصت ها و تهدیدهای نوپدید در حوزه ژئوپلیتیک و ژئواستراتژی دریایی، فرصت‌ها و تهدیدهای نوپدید در حوزه اقتصاد دریاپایه، فرصت‌ها و تهدیدهای فنّاوری‌های نوپدید دریایی، فرصت‌ها و تهدیدهای نوپدید در حوزه بهداشت، سلامت و زیست محیط دریایی، فرصت‌ها و تهدیدهای نوپدید اطلاعات و امنیت دریایی و فرصت ها و تهدیدهای نوپدید نظامی در دریا محورهای اصلی این همایش است.

این همایش ١٧ و ١٨ آبان ماه امسال با سخنرانی شخصیت های عالیرتبه کشوری و لشکری دانشگاه دریایی امام خامنه ای(مدظله العالی) برگزار خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش ۷۰ درصدی اعتبارات بنادر صیادی کشور در سال ۱۴۰۲

س شهریور 14 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه مصطفی بهشتیان در گفتگو با خبرنگار مانا اظهار داشت: اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان شیلات ایران در قالب سه طرح احداث، بهسازی و ساماندهی بنادر صیادی در سال جاری با افزایش ۷۰ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بوده است. معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان […]

همچنین بخوانید: