امروز؛ مرکز گردشگری دریایی در بوشهر افتتاح شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروز؛ مرکز گردشگری دریایی در بوشهر افتتاح شد

 

محمد حسین ارسطوزاده در گفتگو با خبرنگار مرین‌پرس اظهار داشت: مرکز گردشگری دریایی “درسا” واقع در ساحل شهرستان بوشهر، صبح امروز با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مناسبت بزرگداتشت ایام دهه فجر به بهره برداری رسید.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، ادامه داد: این مرکز گردشگری در زمینی به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع در ساحل شهرستان بوشهر احداث شده است.

به گفته وی، این پروژه بزرگ گردشگری با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و سرمایه گذار بخش خصوصی ایجاد شده است.

این مقام مسئول در استان بوشهر یادآور شد: به منظور ساخت این مرکز گردشگری در ساحل بوشهر، ۱۴۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به ایجاد مرکز اقامتی در این پروژه بیان داشت: مرکز اقامتی این پروژه شامل ۲۰ اتاق و ۴۰ تخت است که برای ۲۰ نفر اشتغال‌زایی فراهم کرده است.

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در ادامه خاطرنشان ساخت: در این مرکز گردشگری دریایی واقع در بوشهر سایر خدمات گردشگری، تفریحی و پذیرایی به گردشگران ورودی ارائه خواهد شد.

به گفته ارسطوزاده، افتتاح و بهره برداری از این مرکز گردشگری می‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب گردشگران و رونق هر چه بیشتر گردشگری دریایی در استان بوشهر داشته باشد.

وی یادآور شد: قبل از افتتاح مرکز گردشگری دریایی درسا، موزۀ منطقه‌ای خلیج فارس با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع  دستی و گردشگری به بهره برداری رسید.

به گفته وی، طی روز‌های آتی سایر پروژه‌های مرتبط با میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر با حضور وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری به بهره برداری خواهد رسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افزایش ۶۵ درصدی جذب سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند

د بهمن 13 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه   به گزارش خبرنگا مرین‌پرس، سیدعلی موسوی در گفتگوی خبری به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: با وجود تحریم‌ها و فشار‌های خارجی امسال بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شده است. وی پیش بینی کرد حجم سرمایه گذاری در بخش‌های […]