۳۵ هزار کشتی در انتظار نصب سیستم جدید تصفیه آب توازن

زمان مطالعه: 1 دقیقه

۳۵ هزار کشتی در انتظار نصب سیستم جدید تصفیه آب توازن

 

به گزارش مرین‌پرس؛ بر‌اساس گزارش‌های تحقیقی کلارکسون در حال حاضر ۳۵ هزار کشتی نیاز به نصب سیستم تصفیه آب توازن دارند. حدود ۴۰ ماه تا ضرب‌الاجل IMO یعنی سپتامبر ۲۰۲۴  باقی مانده است تا همه کشتی‌ها از استاندارد IM۲ D۲ برای تخلیه آب توازن استفاده کنند.

بر اساس این گزارش در این ارتباط تقاضا برای درخواست استفاده از سیستم تصفیه آب توازن از سوی مالکان کشتی با افزایش ۷۰۰ درصدی مواجه شده است که شرکت‌های سازنده سیستم تصفیه آب توازن از آن به عنوان یک سونامی یاد کرده‌اند.

در این ارتباط به منظور پاسخگویی به این سونامی شرکت‌های Newport Shipping انگلیس و Optimarin نروژ با یکدیگر قرارداد همکاری امضا کرده اند.

در همین راستا “‌ترو اندرسون” معاون فروش شرکت Optimarin در زمینه پاسخ به تقاضای کشتی‌ها گفت: در حال حاضر برای ساخت و سفارش سیستم تصفیه آب توازن با تقاضا‌ی شدید مواجه هستیم و تمامی تلاش‌های خود را برای پاسخگویی به نیاز مشتریان به کار گرفته‌ایم؛ و‌ی یاد‌آور شد: ۸۰۰ دستگاه سیستم تصفیه آب توازن را که به آخرین فنّاوری‌ها مجهز است تحویل کشتی‌ها داده‌ایم و ۴۰۰ سفارش دیگر در دست ساخت داریم.

وی ادامه می‌دهد با مشارکت شرکت Newport انگلیس تمامی تلاش‌های خود را برای تأمین نیاز مشتری به کار خواهیم گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد در مدت ۴۰ ماه آینده تمامی کشتی‌ها بر اساس قانون  سازمان بین‌المللی دریانوردی به سیستم جدید مجهز شوند.

۳۵ هزار کشتی در انتظار نصب سیستم جدید تصفیه آب توازن

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تلف شدن ۴۵ تن ماهی پرورشی در دهدز

ج تیر 11 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه داریوش شاهپری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۴۵ تن از ماهیان شیلات منطقه میراحمد دهدز به علت ریختن کلر توسط افراد ناشناسی تلف شدند. وی ادامه داد: ۱۰۰ درصد ماهی‌های این شیلات ماهی از بین رفته و این حادثه باعث خسارت زیادی به صاحب […]

همچنین بخوانید: