الحاق ۲۰۸فروند شناور به ناوگان تجاری، صیادی و تفریحی هرمزگان/ ساخت 560 شناور در هرمزگان در دستور کار است

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام‌کرد: ۱۲۰ فروند شناور در هرمزگان ساخته و به آب اندازی شده و ۵۶۰ پروژه در شناورسازی های این استان در دست ساخت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا کرجی ران درباره ساخت شناور در هرمزگان، تصریح کرد: در سال جاری حدود ۲۰۸ فروند شناور به ناوگان تجاری، صیادی و تفریحی الحاق شده است؛ در حال حاضر ۱۲۰ فروند شناور ساخته و به اندازی شده و تعداد ۵۶۰ پروژه نیز  در شناورسازی ها در دست اقدام است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: شرایط دشوار اقتصادی متاثر از تحریم ها و شیوع ویروس کرونا روند ساخت شناورها را باکندی مواجه نکرد بدین جهت از ابتدای سال جاری تاکنون 355 مجوز ساخت شناور در هرمزگان صادر شده است.

شایان ذکر است هرمزگان با بهرمندی از 60 کارگاه و کارخانه فعال مهمترین کانون تعمیر و ساخت انواع شناورهای چوبی، فایبر گلاس، فلزی و آلومینیومی در کشور  قلمداد می شود.

تبلیغات

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمل‌ونقل دریایی جهان در سال ۲۰۲۰ کارنامۀ قبولی گرفت

س بهمن 21 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش گروه بین الملل مرین‌پرس “فیلیپ تئو” تحلیلگر ارشد دریایی با جمع بندی نقاط ضعف و قوت حمل و نقل دریایی جهان  در دوران کرونا طی گزارشی در سایت‌های دریایی یاد آور شد: زمانی که کووید ۱۹ در اوایل سال ۲۰۲۰ با هجوم ناگهانی کارخانه‌ها […]