جابه جایی مسافر در مسیر گناوه – خارگ از سر گرفته شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

داود بهادری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این کشتی تا برطرف شدن مشکلات فنی شناورهای مسیر گناوه – خارگ و تعیین و تکلیف آنها در زمینه جابه جایی مسافر به جزیره خارگ و بالعکس سرویس‌دهی می‌کند.

وی اظهار کرد: حرکت این کشتی از مبدا جزیره خارگ ساعت ۱۱ و بندر گناوه ساعت ۱۳ هر روز تعیین شده‌است.

بهادری گفت:  هر ۲ شناور “مهبد” و “ذوالفقار” که در مسیر گناوه به خارگ و بالعکس سرویس دهی مسافری می‌کردند، دارای نقص فنی هستند که بصورت موقت تا برطرف کردن مشکلات تردد آنها در این مسیر  ممنوع است.

رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه افزود: اجازه فعالیت مجدد شناورهای مسافربری گناوه در صورت برطرف کردن نواقص و  پس از تائید این اداره با صدور مجوز امکان پذیر است.

تبلیغات

وی اضافه کرد: برای  تردد ایمن مسافران و جلوگیری از حادثه جبران ناپذیر نیاز به یک فروند شناور مسافری باکیفیت در مسیر دریایی گناوه به جزیره خارگ ضروری است و این اداره از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه استقبال می‌کند.

بندرگناوه  به عنوان پسکرانه خارگ نقشی مهم در جابه جایی ساکنان و شاغلان در شرکت‌های نفتی و پتروشیمی و مایحتاج موردنیاز به این جزیره دارد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر و در فاصله ۱۷ مایلی جزیره خارگ قرار دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جانشین «نداجا»معرفی شد/سرلشکر موسوی:نیروی دریایی رکن تمدن ساز است

ی بهمن 5 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس، آیین معارفه جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از معاونان و فرماندهان این نیرو برگزار شد. در این مراسم فرمانده کل ارتش، […]