نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش افتتاح شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس، با حضور سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رییس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی راهبردی ارتش عصر امروز در ستاد این نیرو رونمایی شد.

در این رونمایی امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مسئولین لشکری حضور داشتند.

در این نمایشگاه بخشی از تلاش‌های محققان، کارشناسان و نخبگان نیروی دریایی ارتش در تعامل با صنایع تابعه وزارت دفاع، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌های کشور با هدف دستیابی به نیازهای تحقیقاتی و دفاعی یگان‌های رزمی و عملیاتی نیروی دریایی متناسب با تهدیدات روز و قطع کامل وابستگی قطعات و تجهیزاتی و تحقق بیانات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر گام برداری در مسیر جهش تولید به نمایش گذاشته شده است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تمامی قطعات گلوگاهی توسط شرکت های دانش بنیان تولید شده است

س آذر 11 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، دریادار حسین خانزادی در آئین رونمایی نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش که عصر سه شنبه در ستاد این نیرو برگزار شد اظهار کرد: حرکت جهادی از سال ۱۳۶۲ با فرمان مقام معظم رهبری […]

همچنین بخوانید: