آمادگی کامل برای دفاع از مرزهای آبی و امنیت کشور داریم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با تعدادی از فرماندهان و معاونین این نیرو عصر امروز (جمعه ۵ دی ماه) از جزایر تنب بزرگ و تنب کوچک در خلیج فارس، بازدید کرد.

بنا به این گزارش، دریادار تنگسیری در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزمی رزمندگان مستقر در جزایر و گفتگو با آنان، بر حفظ آمادگی توان رزم و هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی بر حوزه و محیط حساس مأموریتی خود تاکید کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین اظهار داشت: هدف از این بازدید که در تداوم بازدیدهای قبلی و مشاهده عینی وضعیت منطقه برنامه‌ریزی شده است، بررسی آخرین وضعیت توان آمادگی‌های رزم و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل است.

دریادار تنگسیری تصریح کرد: بحمدلله بررسی‌های میدانی ما نشان می‌دهد نیروها، سامانه‌ها و تجهیزات در تمامی شرایط، در سطح مطلوبی از آمادگی‌ها برای دفاع از مرزهای آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان قرار دارند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استحصال ۴ تن خاویار در گیلان

ج دی 5 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس/گیلان مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به فعالیت ۵۷ مزرعه پرورش ماهیان خاویاری در استان، گفت: سال گذشته حدود ۷۰۰ تن انواع ماهیان خاویاری توسط آنها تولید و حدود چهار تن خاویار استحصال شد. عظیم مدبری در گفت وگو با مرین‌پرس، با بیان اینکه گیلان از مراکز […]

همچنین بخوانید: