کاهش 4 درصدی هزینه نگهداری و تعمیر شناورهای بندر چابهار

زمان مطالعه: 1 دقیقهمعاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هزینه های نگهداری و تعمیر شناورهای بندر چابهار 4درصد کاهش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عباس آذرپیکان بیان کرد: بندر چابهار با برخورداری از مزایای بیشمار بندری و دریایی، به عنوان بندری مناسب و سودآور جهت سرمایه‌گذاری مورد توجه شرکت‌های ایرانی و خارجی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به این مهم توسعه زیرساخت ها، کاهش هزینه های صاحبان کالا و تعمیر و نگهداری شناورها مورد توجه جدی این اداره کل قرار گرفته است.

آذرپیکان افزود: با اقدام های انجام شده در همین راستا هزینه های فنی یدک کش ها، قایق ها و بارج های اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در 2 سال گذشته نسبت به دوره مشابه قبل از آن نه تنها افزایشی نداشته، بلکه با کاهش 4 درصدی همراه شده است.

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: سال آینده؛ گام های موثری در حوزه هوشمندسازی مدیریت و راهبری نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی بندر برداشته خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

غربالگری۷۰فروند شناور با هدف ارتقای ایمنی شناورهای سنتی در بندرشهید باهنر

ش اسفند 2 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیر بنادر ودریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: طرح ارتقاء ایمنی شناورهای سنتی که برای اولین بار در سطح بنادر کشور اجرا می شود، در بندر شهید باهنر به اجرا درآمد و در این راستا تاکنون ۷۰ فروند شناور مورد غربالگری قرارگرفته است. […]
غربالگری۷۰فروند شناور،ارتقای ایمنی شناورهای سنتی ، بندرشهید باهنر

همچنین بخوانید: