پیام تبریک معاون مهندسی سازمان بنادر به مناسبت روز مهندس/ قدردانی از تلاش جامعه مهندسی کشور در بومی سازی تجهیزات بندری و دریایی علیرغم تحریم و کرونا در سال جهش تولید

زمان مطالعه: 1 دقیقهعضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی ضمن تبریک روز مهندس، از تلاش های جامعه مهندسی کشور در بومی سازی و توسعه کشور علیرغم شرایط تحریم و شیوع کرونا در سال جهش تولید، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در پیام محمدرضا اله یار به مناسبت روز مهندس آمده است: همه ساله تولد یکی از دانشمندان بزرگ و نامی ایران و جهان، خواجه نصیرالدین طوسی یادآور ریشه سترگ، پایدار و کهن علم هندسه و مهندسی کشور عزیزمان است، علمی که شاهد صدورش به سرتاسر جهان بوده و هستیم و صد البته مهندسان به عنوان وارثان این جایگاه، وظیفه ای بس سنگین تر در جهت حفظ جایگاه در عرصه بین المللی دارند.

 

 اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه مهندسی ضمن تبریک روز مهندس به همه مهندسان گرامی این مرز و بوم، از تلاش ها و زحمات این عزیزان علی الخصوص جامعه مهندسان دریایی اعم از پیمانکاران، مشاورین، مراکز دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان، سازندگان تجهیزات بندری و دریایی که به رغم مشکلات عدیده به سبب تحریم های ظالمانه و همچنین شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در سال جهش تولید تمامی همت و مساعی خود را به کار گرفته تا به رشد و پیشرفت کشور عزیزمان شتاب داده و با اعتقاد راسخ و تکیه بر دانش فنی و تخصصی داخلی، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و “ما می توانیم” را در عمل ثابت نمایند، قدردانی می کنم.

 

هم اکنون جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه سرمایه بزرگ متخصصان و مهندسان از جایگاه بسیار ممتازی در منطقه و جهان برخوردار است و سلامتی و موفقیت روز افزون شما را در این راه از خداوند منان آرزومندم.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رودخانه‌های شیلاتی مازندران به پیمانکاران بخش خصوصی سپرده شد

س اسفند 5 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش ایرنا ، رودخانه های شیلاتی به رودخانه هایی گفته می شود که ماهیان استخوانی دریای خزر بویژه سفید برای تخم ریزی وارد آن می شوند و در دوره زمانی تخم ریزی تحت حمایت شیلات قرار می گیرند. همه ساله از اواخر اسفند ماه مهاجرت […]
رودخانه های شیلاتی مازندران به پیمانکاران بخش خصوصی سپرده شد

همچنین بخوانید: