هشدار نارنجی در خلیج‌فارس /از ترددهای دریایی اجتناب شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرین‌پرس/بوشهر بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از عصر روز جمعه ۱۷ بهمن ماه تا پایان روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه به سبب وزش باد نسبتاً شدید تا شدید جنوب شرقی، خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

در روزهای شنبه و یکشنبه وقوع تندبادهای لحظه ای، بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و رگبار پراکنده باران و رعد و برق به ویژه در قسمت های شمالی و مرکزی خلیج فارس پیش بینی می شود.

نوع مخاطره وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، گاهی تندباد های لحظه ای (بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت)، رگبار باران و رعد و برق بوده که زمان شروع عصر روز جمعه و زمان پایان انتهای روز یکشنبه و منطقه اثر آن روز جمعه غرب و نیمه شمالی خلیج فارس، روز شنبه خلیج فارس، روز یکشنبه مناطق مرکزی و جنوبی خلیج فارس است.

به گزارش هواشناسی بوشهر، اثر مخاطره افزایش ارتفاع موج دریا در حدود ۱/۵ تا ۲ متر و در فراساحل گاهی بیش از ۲ متر خواهد بود.

تبلیغات

توصیه می‌شود طی این مدت از ترددهای دریایی غیر ضروری به ویژه از تردد شناورهای سبک و قایق‌های صیادی و تفریحی اجتناب گردد.

انتهای پیام

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صدرا کارگاه سازندگی ایران اسلامی در سال جهش تولید

چ بهمن 15 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس به گزارش مرین‌پرس به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، محسن صمدی افزود: این شرکت علاوه بر اینکه نیاز داخل کشور و بخش‌های مختلف صنعت را تامین می‌کند سفارش‌های خارج از کشور را هم پاسخگو است. وی گفت: یکی از ویژگی‌های شرکت صدرا که […]