بارگیری همزمان ۳فروند کشتی صادراتی در بندر شهید باهنر

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیر بنادر و‌دریانوردی شهید باهنر از رونق صادرات غیر نفتی در روزهای پایانی سال جاری با بارگیری همزمان ۳ فروند کشتی خبر داد و گفت: با گسترش زیرساخت های لازم، بهره وروی حداکثری از ظرفیت های موجود، طراحی و تبیین الگو مناسب بازاریابی، صادرات از بندر شهید باهنر و بنادر شرق استان از روند رو به رشدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا محمدحسینی تختی؛ مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان با اشاره به صادرات یازده ماهه سال جاری از بنادر شرق هرمزگان، بیان داشت: بیش از یک میلیون و ۱۵۶ هزار تن کالای غیر نفتی و حدود ۱۱۹ هزار تن کالای نفتی طی ۱۱ ماهه سال ۹۹ از این بنادر صادر شده که به ترتیب  در کالاهای غیر نفتی ۹ و در بخش نفتی ۲۷ درصد رشد نسبت مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به پهلوگیری همزمان سه کشتی جهت بارگیری کالاهای صادراتی در بندر شهید باهنر  اظهارداشت: این کشتی ها از نوع  فله بر و جنرال کارگو محموله هایی را شامل گوگرد، کربنات کلسیم ، شیشه و  مصالح ساختمانی را به بازارهای هدف منتقل می کنند.

تبلیغات

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افتتاح اولین و بهترین بندر گردشگری کشور تا پایان ۱۴۰۰

ی اسفند 10 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:‌ داشتن حدود ۵۸۰۰ کیلومتر نوار ساحلی در شمال و جنوب کشور و جاذبه‌هایی که وجود دارد، نشان دهنده این است که کشور ما از نظر جاذبه‌های طبیعی گردشگری دریایی کمبودی ندارد. به گزارش مرین‌پرس به نقل از خبرنگار پایگاه […]