مرین‌پرس > سرخط خبرها > ظرفیت سیلوهای غلات بندرانزلی به ۲۰۰ هزار تن می رسد
کد خبر: 16877 تاریخ انتشار: اسفند 11, 1399

ظرفیت سیلوهای غلات بندرانزلی به ۲۰۰ هزار تن می رسد

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: ظرفیت سیلوهای غلات بندرانزلی سال آینده به ۲۰۰ هزار تن می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی با تاکید بر اینکه به دنبال استفاده بهینه از ظرفیت بنادر استان هستیم، تصریح کرد: بندرانزلی ۱۰ پست اسکله قدیم داشت که چهار پست اسکله بتنی و دو پست دلفین به این ظرفیت اضافه شده که در حال حاضر بندرانزلی ۱۷ پست اسکله دارد و یکی از اسکله ها نیز به صورت خدماتی مورد استفاده قرار دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: در گذشته بندرانزلی بندر آهن آلاتی بوده ولی طی چند سال اخیر واردات این محصول کمتر شده و جای خود را به واردات غلات داده است.

وی افزود: در سال جاری حدود ۱۰۰ هزار تن به ظرفیت فعلی بندر الحاق شد و با استفاده از ظرفیت ایجاد شده بندرانزلی توانست به تقریبا ۱۲۰ هزار تن ظرفیت برسد.

تبلیغات

آبایی تاکید کرد: در حال ساخت حدود ۸۰ هزار تن ظرفیت جدید غلات هستیم که امیدواریم در سال آینده ظرفیت غلات بندرانزلی به ۲۰۰ هزار تن برسد که با استفاده از این ظرفیت نگهداشت کالاهای اساسی و غلات در سیلوها افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور در نوروز متوقف نمی شود

د اسفند 11 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در ایام نوروز بیشتر بخش های کشور در تعطیلی به سر می برند اما روند واردات، صادرات و ترانزیت کالا متوقف نمی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، فرهاد منتصر کوهساری، […]
فرهاد منتصر کوهساری،تخلیه و بارگیری کالا،نوروز متوقف نمی شود