بازدید دریادار دوم مصدری از آموزش‌های میدانی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در اردوگاه شهید انشایی مرزن آباد صورت گرفت؛

بازدید دریادار دوم مصدری از آموزش‌های میدانی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)


فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) با حضور در اردوگاه شهید انشایی مرزن آباد از آموزشهای مبتنی برعمل و میدانی دانشجویان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار دوم کریم مصدری صبح امروز با حضور در اردوگاه شهید انشایی مرزن آباد ضمن بازدید از قسمت های مختلف این اردوگاه، از نزدیک از روند آموزشهای مبتنی برعمل و میدانی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر قرار گرفت.

دریادار دوم مصدری با اشاره به اینکه آموزش‌های عملی در این اردوگاه در راستای ارتقاء روحیه سلحشوری و با انگیزه افزایش مهارت رزم بر اساس  استاندارد ها و قوانین تدوین شده آموزش و بصورت برنامه مدون صورت میگیرد،خاطر نشان کرد: دانشجویان موظفند در این دوره آموزشی یک هفته‌ای، ضمن رعایت نکات بهداشتی در خصوص بیماری کرونا ،رعایت نظم و نکات حفاظتی ،ایمنی را در طول مدت ماموریت در راس امور آموزشی خود قرار داده و از آموزشهای لازم براساس برنامه تفضیلی آموزشی معاونت آموزش، تیپ دانشجویان و عقیدتی سیاسی بهره گیرند.

 منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همایش تحکیم بنیان خانواده در منطقه دوم دریایی ولایت برگزار شد

ی تیر 22 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه در جاسک؛ همایش تحکیم بنیان خانواده در منطقه دوم دریایی ولایت برگزار شد همزمان به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش تحکیم بنیان خانواده با محوریت «سبک زندگی رضوی» در منطقه دوم دریایی ولایت  جاسک برگزار شد به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، همزمان به […]