کاشت ۵ هزار اصله نهال حرا در سواحل شهرستان‌های همجوار با پارس جنوبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کاشت ۵ هزار اصله نهال حرا در سواحل شهرستان‌های همجوار با پارس جنوبی
به گزارش خبرنگار مرین‌پرس از بوشهر، محمد شفیع موذنی، در آیین مراسم درختکاری و هفته منابع طبیعی در منطقه پارس جنوبی اظهار داشت: برنامه  حمایت و گسترش جنگل‌های حرا یکی از اهداف مهم مجتمع گاز پارس جنوبی است  و پالایشگاه سوم توانسته با همت و تلاش کارکنان از ابتدای سال تاکنون بیش از پنج هزار اصله نهال حرا را کاشت و سواحل مناطق پیرامونی را زیر پوشش قرار دهد.

موذنی در ادامه افزود: پالایشگاه سوم مجتمع در کنار تولید پایدار و مداوم گاز مورد نیاز کشور، همواره توجه ویژه‌ای به محیط زیست داشته و اقدامات شایسته‌ای را در این خصوص محقق نموده است.

وی ادامه داد: همواره گیاه و درخت برای هر کشور و مجموعه مایه برکت و آبادانی می‌باشد و امیدواریم این مسیر و فرهنگ درختکاری در مجتمع عظیم گاز پارس جنوبی هر سال تداوم داشته باشد.

این مقام مسئول با قدردانی از همکاران عملیاتی و پشتیبانی با برنامه‌های محیط زیست، بر تلاش مجدانه این پالایشگاه بر حفظ شاخص‌ها فرایندی موثر بر این مقوله و الزام به رعایت آئین نامه‌های صادره از سوی نهاد‌های بالادستی مسئول تاکید کرد.

در ادامه رئیس منابع انسانی پالایشگاه سوم نیز با اشاره به تعهد پالایشگاه به سازمان حفاظت محیط زیست در ارتباط با توسعه زیرساخت‌های فضای سبز، عملکرد این پالایشگاه در این زمینه را مناسب ارزیابی کرد.

نصرااله احمدی بیان کرد: با افتخار اعلام می‌کنم امسال با وجود همه مشکلات، سختی‌ها و شیوع ویروس منحوس کرونا، توانستیم در کنار تولید پایدار گاز، عمل به مسئولیت‌های اجتماعی نیز در دستور کار قرار داده و به آن توجه ویژه داشته باشیم.

احمدی گفت: تشکیل پویش همیاران ساحل سبز جنوب پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی و همیاری در پاکسازی سواحل خلیج فارس از دیگر برنامه‌های سال جاری این پالایشگاه در حوزه‌ مسئولیت‌های اجتماعی است.

این مقام مسئول یادآور شد: تحویل سه هزار نهال حرا به انجمن سوکا شهرستان دیر (NGO) برای کاشت در سواحل دیر در سال جاری یکی دیگر از افتخارات این پالایشگاه در حوزه‌ گسترش جنگل‌های حرا سواحل منطقه است.

در این مراسم از همکاران فعال در بخش فضای سبز پالایشگاه قدردانی شد و کاشت نمادین نهال به این مناسبت و همچنین نکوداشت مرحوم محمد خلفانی، رئیس فقید خدمات مالی پالایشگاه با کاشت درخت به نام و یاد او برگزار شد و مسئولین و کارکنان پالایشگاه سوم با امضاء لوح، تعهد محیط زیستی خود را به ثبت رساندند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تقدیر از عملکرد مثبت بنادر در شرایط تحریم و‌ کرونا/ تأکید بر ایفای نقش حاکمیتی سازمان بنادر/ ضرورت ایجاد خطوط کشتیرانی جدید برای ارتقای سهم لجستیک/ تجهیز بنادر به ظرفیت رو-رو برای ریل و کامیون؛ اجتناب‌ناپذیر است

ش اسفند 23 , 1399
زمان مطالعه: 2 دقیقه وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه به رغم همه مزاحمت‌هاو دشمنی‌ها علیه ایران، کشور در نیمه دوم سال ۹۹ رشد اقتصادی متفاوتی را تجربه کرد، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که همه دنیا را متأثر کرد و ایران هم […]
تقدیر از عملکرد مثبت بنادر در شرایط تحریم و‌کرونا

همچنین بخوانید: