رونمایی از شهر موشکی جدید سپاه/ نمایشی از موشک‌های کروز و بالستیک

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مرین‌پرس، آیین رونمایی از شهر موشکی جدید نیروی دریایی سپاه و الحاق تجهیزات موشکی به این نیرو صبح امروز با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی رتبه نیروهای مسلح برگزار شد.

در شهر موشکی نیروی دریایی سپاه انبوهی از سامانه‌ها و موشک‌های کروز و بالستیک با بردهای متنوع به نمایش درآمد.

همچنین در آیین الحاق تجهیزات موشکی به نیروی دریایی سپاه، سامانه‌ها و تجهیزات موشکی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های عملیاتی جدید اعم از شلیک دقیق از عمق و محل‌های پدافند غیرعامل، پرتاب مین در بردهای مختلف، شلیک ۳۶۰ درجه، شلیک در حال حرکت، قدرت مقابله با جنگ الکترونیک و افزایش برد و توان تخریب به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه اضافه شد.

این تجهیزات توسط متخصصان توانمند کشورمان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شرکت‌های دانش بنیان و بخش‌های تحقیقاتی سپاه و جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه طراحی و ساخته شده‌اند.

در پنجمین آیین الحاق تجهیزات رزمی به نیروی دریایی سپاه از سامانه‌های موشکی که توانایی تغییر هدف پس از شلیک را دارند نیز رونمایی شد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساحل جزیره خارگ از آلودگی نفتی پاک‎سازی شد

د اسفند 25 , 1399
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با استفاده‎ از ماشین‎های ویژه ساحل و آب‌های ساحلی، جزیره خارگ واقع در آب‌‏های خلیج فارس از آلودگی نفتی پاک‎سازی شد. فرهاد قلی‌نژاد روز یکشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: از چهارشنبه هفته گذشته به دلیل نشت نفت ناشی از […]

همچنین بخوانید: