کشف سه انبار بزرگ کالای قاچاق در بندر هندیجان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف سه انبار بزرگ کالای قاچاق در بندر هندیجان

 

سردار سیدمحمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مرین‌پرس افزود: در جریان بازرسی از این انبار‌ها تعداد ۶۷۴ دستگاه تلویزیون، ۲۴ دستگاه کولرگازی، ۲۵۶ دستگاه آبمیوه گیری، ۳۲۹ دستگاه یخچال فریزر، ۲۲۰ دستگاه جارو برقی، ۱۲۳ دستگاه ماشین لباسشویی و تعداد هشت دستگاه پنل کولر به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

وی گفت: این کالا‌ها بدون مجوز قانونی و مدارک گمرگی در یکی از بنادر جنوبی کشور‌های حوزه خلیج فارس بارگیری و به یک منطقه ساحلی بندر هندیجان تخلیه و دپو شده بود.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: این کالا‌های قاچاق قرار بود در روز‌های پایانی سال در بازار‌های کشور توزیع شود، ولی با هوشیاری ماموران انتظامی و دریابانی، قاچاقچیان در رسیدن به هدف شوم خود ناکام ماندند.

تبلیغات

سردار صالحی با اشاره به اینکه یک متهم به قاچاق کالا بازداشت شده است افزود: در این ارتباط پرونده‌ای تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان ارجاع شده است.

وی گفت: با تمام توان با این پدیده شوم قاطع، قانونی و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

استان خوزستان با ۵۰۰ کیلومتر ساحل همواره در معرض ورود و خروج کالای قاچاق قرار دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چالش یک تریلیون دلاری کربن زدایی

س فروردین 3 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش گروه بین‌الملل مرین‌پرس؛ “PAUL BENECKI” از مؤسسه Kongsberg  معتقد است صنعت حمل و نقل دریایی باید به جای انتخاب یک سوخت از سوخت‌های ترکیبی مانند آمونیاک، باتری‌های الکتریکی، سوخت کم‌سولفور، LNG، هیدروژن سبز، متانول و … استفاده کند که آن هم حداقل یک تریلیون […]