آغاز به کار اجلاس هشتاد و چهارمین شوراهای انجمن جهانی زیرساخت‌های حمل و نقل آبی/ سیاست هاى راهبردى و مسائل مالى در دستور کار

زمان مطالعه: 1 دقیقههشتاد و چهارمین اجلاس شوراهای انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (پیانک)، عصر امروز (چهارشنبه) در راستاى بررسى و تصمیم گیرى مربوط به سیاست هاى راهبردى و مسائل مالى آغاز مى شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى سازمان بنادر و دریانوردى، هشتاد و چهارمین اجلاس شوراهای انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (پیانک) چهارم فروردین ماه 1400 با توجه به بحران همه گیری ویروس کرونا به صورت مجازی و با حضور کشورهای عضو برگزار می‌ شود که در آن مدیران ارشد انجمن، اعضای دبیرخانه مرکزی، نمایندگان اول کشورها و اعضای کمیسیون اجرایی شرکت خواهند داشت.

 

در این اجلاس، موضوعات مهم و سیاست های راهبردی چون برگزاری اجلاس و همایش های انجمن در سال جاری و سال های آتی، عضویت کشورهای عضو، به روز رسانی سامانه عضویت، موضوعات مالی و نکات مرتبط با کارگروه‌های تخصصی مورد بررسی و تصمیم‌گیری نمایندگان اول کشورها و مدیران ارشد انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی قرار خواهد گرفت.

 

محمدرضا الهیار؛ معاون امور مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و نماینده اول پیانک ایران در این اجلاس حضور خواهد داشت.

 

گفتنى است، انجمن جهانی زیر ساخت های حمل و نقل آبی (PIANC) یک انجمن تخصصی غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که به عنوان قدیمی ترین انجمن دریایی در سال ۱۸۸۵ در کشور بلژیک تأسیس شده است.

این انجمن با بیش از 2500 عضو حقیقی، حقوقی و واجد شرایط در 65 کشور، مرجعیت علمی و ترویج علوم حمل و نقل آبی از طریق تهیه گزارشات تخصصی در سطح آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی را دستور کار خود قرار داده و مهم ترین اهداف آن؛ ارتقای دانش علمی و فنی در زمینه زیرساخت های حمل و نقل آبی است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ارتقای کیفیت خدمات و جلوگیری از توقف عملیات کشتی ها و خروج سریع کالاها/ پهلودهی و جداسازی 508 فروند شناور حامل کالای خطرناک در شرایط ایمن/ مدیریت مکانیزه حمل‌ونقل ریلی و مدیریت الکترونیکی حمل و نقل درون بندری/ اعتبار 16 هزار میلیارد ریالی پروژه های سرمایه ای عمرانی دولتی

چ فروردین 4 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان، ارتقای کیفیت خدمات رسانی، جلوگیری از توقف عملیات کشتی ها و خروج سریع کالاها را مهمترین اقدام صورت گرفته در مجتمع بندری امام خمینی (ره) در سال 99 عنوان کرد . عادل دریس در گفت و گو با […]
عادل دریس،گزارش اقدامات دریایی و بندری خوزستان،ارتقای کیفیت خدمات رسانی