تمدید گواهینامه بازرسی بدنه شناور کاسپین ۳

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با انجام بازرسی زیرآبی از بدنه بزرگترین شناور ناوگان دریایی شرکت نفت خزر با نام کاسپین ۳، گواهینامه بازرسی مربوط به بدنه این شناور برای یک‌ سال دیگر تمدید شد.

به گزارش مرین‌پرس از شرکت نفت خزر، رئیس منطقه عملیاتی این شرکت در بهشهر گفت: با اقدام های انجام شده و به ‌منظور تمدید گواهینامه‌ ها طبق الزام‌ های سازمان بنادر و دریانوردی، از همه بخش‌ های بدنه زیر آبخور شناور کاسپین 3 به‌ عنوان بزرگترین شناور عملیاتی ناوگان شرکت نفت خزر از سوی گروه غواصی در مدت سه روز بازرسی زیرآبی شد.

محمد ترابی اظهار کرد: هدف از این بازرسی، تمدید گواهینامه این شناور عملیاتی و منحصر به ‌فرد مطابق الزام های سازمان بنادر و دریانوردی بوده است که هر ساله بر اساس تقویم بازرسی انجام می‌ شود.

رئیس منطقه عملیاتی این شرکت نفت خزر در بهشهر افزود: این بازرسی با حضور غواصان متبحر به ‌صورت صوتی و تصویری در دریا انجام شد که سرانجام مورد تایید سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفت و این شناور برای یکسال دیگر مجوز عملیات در دریای خزر و پشتیبانی از سکوی نیمه شناور ایران امیرکبیر را دریافت کرد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نجات چهار گردشگر از غرق شدن در آب‌های ساحلی بوشهر

ش فروردین 14 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس، مهدی زارعی روز افزود: با توجه به عمق کم آب در محدوده دهکده گردشگری بوشهر باید قایق ویژه این سطح از آب برای نجات قایقران اقدام کند که به علت نبود قایق نجات، این گردشگران با مشکل مواجه شدند. وی بیان کرد: در کمبود امکانات […]

همچنین بخوانید: