آخرین یافته های علمی درباره «جلبک» به اشتراک گذاشته می شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، کارگاه مجازی بین المللی فناوری‌های نوین جلبک، توسط بانک ملی جلبک ایران با هدف به اشتراک گذاری و ارتقا دانش حوزه جلبک و کاربردهای آن در حوزه‌های صنعت غذایی، کشاورزی، شیلات، دام پروری، صنعت انرژی، تصفیه زیستی و همچنین دارویی برگزار می‌شود.

این کارگاه برای دانشجویان فرصت آشنایی با پروژه‌های نوین حوزه جلبک، مجموعه‌های فعال مرتبط، محققان و اساتید مشتاق را داشته و همچنین امکان همکاری با آن‌ها و افزایش تجربه نیز وجود دارد. علاوه بر این دانشجویان می‌توانند رزومه خود را برای کارآموزی و یا همکاری در پروژه‌ها به مجموعه بانک ملی جلبک ایران ارسال کنند.

محققان و اساتید نیز می‌توانند با همکاران خود و دانشجویان توانمند و علاقه مند به ادامه همکاری پرداخته و از طرفی، امکان آشنایی با شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال و پیشرو در صنعت جلبک و پتانسیل‌های سرمایه گزاری و بازار رو به رشد جلبک را دارند.

کارگاه مجازی بین المللی فناوری‌های نوین جلبک، از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به صورت آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان برگزار می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

بازرسی از 200 سازه دریایی از شرق تا غرب هرمزگان/ شناسایی و تشکیل پرونده برای دو سازه غیر مجاز دریایی

ش فروردین 14 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه دبیر کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل هرمزگان گفت: به منظور جلوگیری از دخل و تصرف غیر مجاز اراضی ساحلی و حریم دریا توسط دریاخواران از 200 سازه دریایی در ایام تعطیلات نوروز بازدید صورت گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و […]
بازرسی،200 سازه دریایی، شرق تا غرب هرمزگان،علیرضا محمدی کرجی