شتاب در ترخیص کالا‌های اساسی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس؛ فریدون همتی در نشست استانداران کشور در تهران افزود: بهره گیری از ظرفیت کالا‌های ملوانی و تعاونی‌های مرزنشینان برای واردات کالا‌های اساسی، بعنوان مأموریت مهم دولت در دستور کار است و بخشی از اقلام ضروری مورد نیاز استان و کشور به این صورت وارد می‌شود.
وی افزود: علاوه بر نظارت شبانه روزی بر قیمت کالاها، اصلاح شبکه توزیع و نظارت‌های هوشمند سامانه ای، موجب مدیریت قیمت برخی کالا‌ها به ویژه مرغ، روغن و برنج شده است.
استاندار هرمزگان گفت: در شرایط کرونا با اصلاح شبکه توزیع، نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا با کمک مساجد و پایگاه‌های بسیج به صورت محله‌ای گشایش یافت.

فریدون همتی به انتخابات ۱۴۰۰ هم اشاره کرد و افزود: با درک عمیق و درست مردم هرمزگان از شرایط کشور، این استان همواره جزء استان‌های شاخص با مشارکت بالا در انتخابات بوده است.
وی با توصیه به ورود نخبگان هر منطقه به شورا‌ها گفت: در مهلت قانونی نام نویسی برای انتخابات شورا‌های اسلامی شهر، هرمزگان از میان ۳۱ استان، حائز رتبه سوم شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تردد در کانال سوئز کُند می‌شود

س فروردین 17 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس به نقل از رویترز، به نظر می رسد تردد در کانال سوئز به دلیل مشکل فنی یک نفتکش دوباره کُند خواهد شد. «مارین ترافیک» و «تنکر ترکر» دو وبسایت رهگیری شناور‌ها اعلام کردند: «به نظر می‌رسد که تردد شناورها روز سه شنبه در […]