ورود هفتمین کشتی حامل روغن خام به بندر نوشهر/ دعوت از سرمایه گذاران برای ایجاد مخازن نگهداری روغن خوراکی

زمان مطالعه: 1 دقیقهبا ورود هفتمین محموله روغن خام، ظرفیت مخازن بندر نوشهر به حداکثر میزان خود رسیده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با ساخت مخازن نگهداری روغن خوراکی در بندر نوشهر، تاکنون ۶ کشتی حامل روغن خوراکی(خام) به بندر  نوشهر وارد شد و در روزهای اخیر  با ورود هفتمین محموله روغن خام، ظرفیت مخازن بندر نوشهر به حداکثر میزان خود رسیده است.

حجم کلی مخازن نگهداری روغن خوراکی ساخته شده توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، ۱۱ هزار تن بوده و حجم این محموله پنج هزار و ۲۰۰ تن است.

 بر اساس این گزارش، در حال حاضر فرآیند واردات و توزیع روغن خام در بندر نوشهر سرعت خوبی پیدا کرده که بی گمان در روند افزایش تولیدات روغن کارخانجات داخلی بسیار اثرگذار خواهد بود.

گفتنی است بستر مورد نیاز برای افزایش ظرفیت مخازن نگهداری روغن خوراکی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر فراهم است و سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند در این زمینه با مجموعه اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران همکاری کنند.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۲۰ اصطلاح پرکاربرد تجارت خارجی

س فروردین 17 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس، ۲۰ اصطلاح رایج تجاری و گمرکی که آشنایی و تسلط به آنها برای هر فرد تاجری ضروری است، به شرح زیر می باشد. اظهار گمرکی: هرگونه اظهار یا عملی به هر شکل که مورد قبول یا تجویز گمرک باشد و اطلاعات یا […]