سوخت فاقد کیفیت کشتی دومین خط کشتیرانی جهان را از کار انداخت

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سوخت فاقد کیفیت دومین خط کشتیرانی جهان را از کار انداخت

 

به گزارش گروه بین‌الملل مرین‌پرس، شرکت کشتیرانی MSC اعلام کرد  یکی از کشتی‌های کانتینری این شرکت که بین چین و آمریکا حرکت می‌کرد به علت سوخت نامناسب با بروز مشکلات در موتور در دریا از کار افتاد.   

بر اساس این گزارش در حال حاضر این کشتی به منظور تعمیر اساسی و تامین قطعات یدکی به سمت ژاپن در حرکت است.

کشتی ۳۶۶ متری MSC Ariane که  ۱۳ هزار کانتینر حمل می‌کند در ۳۱ مارس از چین خارج شده  و قرار بود که در ۲۴ آوریل در اسکله لس‌آنجلس پهلو بگیرد که به علت آسیب دیدن موتور بر اثر سوخت فاقد کیفیت در حال حاضر از کار افتاده است و قرار است در ژاپن تحت تعمیرات اساسی قرار گیرد.

این گزارش حاکی است هنوز خبری در مورد اینکه کشتی از چه نوع سوختی استفاده می‌کرده، منتشر نشده است. مسئولان شرکت به خبرگزاری‌ها گفته‌اند کانتینر‌ها آسیب ندیده‌اند.

شایان ذکر است شرکت MSC دومین خط کشتیرانی جهانی است که ۴۹۰ کشتی کانتینری با ظرفیت ۳.۱ میلیون  TEU در اختیار دارد کشتی‌های شرکت  در ۲۰۰  مسیر دریایی جهان تردد می‌کند.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نمایی از بازار تانکر و فله‌بر در آوریل ۲۰۲۱

ج فروردین 20 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه   به گزارش گروه بین‌الملل مرین‌پرس، Drewry در گزارش پیش‌بینی وضعیت بازار تانکر در ماه آوریل ۲۰۲۱ نوشت: درحالیکه نرخ‌های کرایه حمل بازار تانکر به دلیل مسدود شدن کانال پاناما، روند صعودی را نیمه دوم ماه مارس ۲۰۲۱ در پیش گرفتند، اما پیش‌بینی می‌شود به دلیل […]