مرین‌پرس > سرخط خبرها > ناوگان عملیات تخلیه و بارگیری بندر بوشهر افزایش یافت
کد خبر: 19196 تاریخ انتشار: فروردین 21, 1400

ناوگان عملیات تخلیه و بارگیری بندر بوشهر افزایش یافت

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ناوگان عملیات تخلیه و بارگیری بندر بوشهر افزایش یافت

سعید جعفری در گفتگو با خبرنگار مرین‌پرس در بوشهر از  افزایش  نُرم تخلیه و بارگیری در بندر بوشهر خبر داد و اظهار داشت: آغاز سال جدید با ثبت رکوردی جدید برای شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در شعبه بوشهر همراه بوده است.

وی عنوان کرد: کارکنان واحد عملیات شعبه بوشهر شرکت سینا در روز‌های آغازین سال با ثبت رکوردی بی‌نظیر عملیات تخلیه و بارگیری کشتی شیبا (SHIBA) را با طول ۱۸۷ متر در مدت ۱۷ ساعت و با دو دستگاه گنتری‌کرین به اتمام رساندند.

رئیس ناحیه جنوب غرب شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا از افزودن یک دستگاه جرثقیل ۵۵ تنی به ناوگان عملیات بندری در بندر بوشهر خبر داد.

تبلیغات

سعید جعفری این تجهیز سنگین را به منظور تقویت ناوگان تخلیه و بارگیری کالا‌های عمومی بیان کرد و گفت: آغاز سال ۱۴۰۰ با تقویت تجهیزات تخلیه و بارگیری توسعه عملیات تخلیه و بارگیری در بندر و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان در بندر زیبای بوشهر را نوید می‌دهد.

وی بیان کرد: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ورود  تجهیزات نُرم تخلیه و بارگیری کالای عمومی را افزایش می‌دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طرح‌های توسعه‌ای بندر انزلی در اولویت قرار گیرد

ش فروردین 21 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس  نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه طرح های توسعه ای بندر انزلی در اولویت قرار بگیرد،گفت: تخصیص اعتبار لازم جهت تکمیل این طرح های بزرگ و سایر طرح های حائز اهمیت استان گیلان تدوین شد.  به گزارش مرین‌پرس به نقل از خانه ملت، […]