امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی ازتیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) بازدید کرد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در منطقه سوم نیروی دریایی ارتش؛

امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی ازتیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) بازدید کرد


جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم این نیرو مستقردر کنارک از قسمت های مختلف تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار کاویانی در جمع تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان در این منطقه ی مهم و استراتژیک در جهت تامین امنیت و اقتدار دریایی، گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در سواحل مکران در راستای ارتقا امنیت علاوه بر دلگرمی مردم در این منطقه راهبردی، این پیام را به دشمنان می‌رساند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با چشمانی بیدار و اراده آهنین آماده مقابله با هر نوع تهدیدی میباشند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه ضمن ارزیابی توان رزمی،عملیاتی تکاوران و تفنگداران تیپ سوم حضرت حمزه سیدالشهدا (ع)، افزود: خانواده های کارکنان نیروی دریایی ارتش که دوشاوش همسران خود در کلیه مناطق و پایگاه‌های نداجا در اجرای انجام ماموریت ها از هیچ کوشش و از خودگذشتگی دریغ نمیکنند باعث افتخار جامعه و الگویی کم نظیر هستند.

تبلیغاتمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

‏MSC بزرگترین شرکت کشتیرانی کانتینری دنیا می شود/ سبقت از مرسک

چ اردیبهشت 8 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه شرکت کشتیرانی مدیترانه با توسعه ناوگان خود، بزرگترین شرکت کشتیرانی کانتینری دنیا در سال 2022 می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از مریتایم اگزکتیو، با در نظر گرفتن سفارشات جدید شرکت کشتیرانی مدیترانه (MSC) و همچنین […]
‏MSC بزرگترین شرکت کشتیرانی کانتینری دنیا می شود/ سبقت از مرسک