آغاز سفرهای دریایی به شرط واکسینه شدن خدمه و مسافران

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش گروه بین‌الملل مرین‌پرس، در دستورالعمل جدیدی که از سوی  این مرکز صادر شده، آمده است در شرایطی که صنعت کروز به شدت توسط ویروس کرونا آسیب دیده و بسیاری از سفر‌ها به حالت تعلیق درآمده و حتی کشتی‌های بزرگ مسافری به یارد‌های اسکراپ اعزام شدند به همین جهت با توجه به بهبود وضعیت کرونایی در برخی کشور‌های اروپایی، مجوز مربوط به آغاز تور‌های دریایی به شرط واکسینه شدن افراد صادر شد.

در ادامه دستورالعمل آمده است بر اساس این دستورالعمل صنعت کروز می‌تواند سفر‌های خود را از سر گیرد، زیرا تمامی امکانات آزمایشگاهی، پروتکل‌های بهداشتی و امکان واکسینه شدن به منظور انجام سفر‌های دریایی ­­فراهم شده و خدمه این قبیل کشتی‌ها پس از گذراندن بحران کرونا در حال حاضر آمادگی لازم را پیدا کرده‌اند.

توصیه می‌شود تمامی دست‌اندرکاران صرفاً به واکسیناسیون اکتفا نکرده و همچنان فاصله اجتماعی و شستن دست و استفاده از ماسک را رعایت کنند.

 در پی صدور این دستورالعمل شرکت Royal Caribbean بزرگترین شرکت مسافری جهان تصمیم گرفته برای اولین بار رزرو مسافران را از طریق پرداخت‌های آنلاین آغاز کند.

تبلیغات

به گفتۀ یکی از مسئولان این شرکت به زودی سفر‌های دریایی به دریای کارائیب آغاز خواهد شد.

 وی افزود: بزرگترین کشتی تفریحی جهان (Wonder of the Seas) در ۱۸ طبقه و ۲۸۶۷ اتاق با ظرفیت ۷۰۰۰ مسافر توسط این شرکت سفارش داده شده که در سال ۲۰۲۲ تحویل خواهد شد.

وی در پایان گفت: رزرو سفر‌های دریایی این کشتی که قرار است برای اولین بار به کشور‌های آسیایی، چین، هنگ کنگ، ژاپن، کره جنوبی و.. سفر کند، هم اکنون آغاز شده است.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انتقاد رئیس جمهور فیلیپین از وزیر خارجه اش

س اردیبهشت 14 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه پس از حملات تند لفظی وزیر خارجه فیلیپین علیه چین رئیس جمهور این کشور در صدد جمع کردن اوضاع برآمد و گفت که چین همچنان “ولی‌نعمت” دولتش باقی می‌ماند. به گزارش مرین‌پرس، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت امور خارجه فیلیپین یکسری اعتراضات دیپلماتیک را بابت […]