وضعیت جوی و دریایی بوشهر در روزهای آینده آرام است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمدرضا انصاری روز پنج‌شنبه درگفت و گو با مرین‌پرس افزود: با این وجود در ساعت‌هایی از بعد از ظهر فردا جمعه تا اوایل شب، دور از سواحل استان به سبب وزش بادهای جنوبی دریا در این مناطق تا حدودی متلاطم خواهد بود.

وی بیان کرد: طی این مدت غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و طی صبحگاه نیز در برخی نقاط مه صبحگاهی، از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود. 

انصاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در طول روز گاهی وزش ملایم باد و فردا در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر و در برخی ساعت‌ها جنوب شرقی تا جنوب غربی گاهی شمال غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

انصاری گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ و در ساعت‌هایی از بعد از ظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی شده است.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۶:۵۶، جزر دریا ساعت ۱۲:۰۳ و مد دوم ساعت ۱۷:۲۵ خواهد بود.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهره برداری از سه پروژه جدید سرمایه گذاری در بندر شهیدرجایی تا پایان سال جاری/ احداث مخازن نگهداری فرآوردهای نفتی

پ اردیبهشت 16 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه هم راستا با پروژه های فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و احداث سه پست اسکله نفتی، سه پروژه سرمایه گذاری دیگر در حال انجام است که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان […]
بهره برداری، سه پروژه جدید، سرمایه گذاری، بندر شهیدرجایی، علیرضا محمدی کرجی ران

همچنین بخوانید: