ممنوعیت ورود کشتی‌های هندی به کارخانه‌های تعمیر چین

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ممنوعیت ورود کشتی‌های هندی به کارخانه‌های تعمیر چین

به گزارش مان، شهر ساحلی ژوئوشان در سواحل چین، هاب کشتی سازی این کشور است و اخیراً اعلام کرده است که کشتی‌هایی که در هند خدمه خود را تغییر داده‌اند یا از هندی‌ها خدمه کشتی به خدمت گرفته باشند حق ورود به این بندر را ندارند. مسئولان این شهر دلیل این امر را افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در جنوب آسیا اعلام کردند.

شرکت کشتیرانی و لجستیک گروه ویلهلمسن اعلام کرده است که ممنوعیت ورود کشتی از هند و بنگلادش برای تعمیرات در چین اجرایی شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری دولتی چاینا دیلی، در سال 2019 چندین کارخانه کشتی سازی در این شهر ساحلی در چین در بین بزرگ ترین کارخانجات ساخت و تعمیر کشتی در دنیا طبقه بندی شدند.

این شهر همچنین به ترمینال‌های بزرگ نفتی و تانکرهای ذخیره سازی نفت خود مشهور است.

تبلیغات

یک مقام آگاه در  بندر ژوئوشان که خود یک تاجر نفت است گفته است که چنین محدودیت‌هایی برای کشتی‌های حاوی محموله در نظر گرفته نشده است.

این محدودیت‌ها برای کشتی‌هایی در نظر گرفته شده است که برای تعمیرات به این بندر می‌آیند.

این محدودیت ها بعد از آن وضع شد که تست کرونای یازده خدمه یکی کشتی [هندی] مثبت اعلام شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روحیه سلحشوری مردم موجب مصونیت نظام در مقابل تهدیدات است

ش اردیبهشت 18 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با خانواده‌ها شهیدان علی کهوری‌نژاد و جمشید مرشدی از شهدای وظیفه نیروی دریایی ارتش در بندرعباس با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا یک وظیفه ملی است و این دیدارها یک […]