یگان‌های تکاور «نداجا» میعادگاه نیروهای شجاع و ولایتمدار است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر،  امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه بازدید از مناطق جنوبی این نیرو مستقر در سواحل مکران، با حضور در منطقه دوم دریایی ولایت در شهرستان جاسک ضمن ارزیابی توان رزمی، از تجهیزات و توانمندی‌های تیپ دوم تکاوران دریایی حضرت رسول اعظم (ص) این منطقه بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن اظهار رضایت از آمادگی دفاعی این یگان رزمی، با تأکید بر اینکه فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی ارتش در تمام حوزه‌های تخصصی خود باید به علم و فناوری روز دنیا مسلط باشند، تأکید کرد: لازم است که فرماندهان در هر شرایطی چشم‌انداز روشنی برای آینده ترسیم کنند و گام‌های بلند و حساب‌شده‌ای در مسیر تحقق اهداف عالیه سازمان بردارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ظرفیت برجسته و ممتاز نیروی انسانی در مجموعه تکاوران دریایی، گفت: زمانی که پا به عرصه رزم می‌گذاریم، در وهله اول نیازمند نیروی انسانی توانمند، شجاع، با ایمان، ولایتمدار و بهره‌مند از آمادگی جسمانی و دانش در سطح بالایی هستیم که بتواند چهره به چهره با دشمن مبارزه کند و بی‌شک یگان‌های تکاور نیروی دریایی ارتش، میعادگاه افسران و درجه‌دارانی با این خصوصیات خاص و منحصر به فرد است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مهمترین جاذبه‌های بندر تاریخی کنگ/ سفری از دریا تا بادگیر

د خرداد 3 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه خبرگزاری مهر _ گروه جامعه: بندر کنگ در استان هرمزگان تقریباً یک ساعت و نیم با بندرعباس به عنوان شهر مرکزی استان هرمزگان فاصله دارد. شهری که فرهنگش با دریانوردی و خلیج فارس گره خورده است. بندر کنگ دومین شهر تاریخی ایران است که در روزهای […]
مهمترین جاذبه‌های بندر تاریخی کنگ/ سفری از دریا تا بادگیر