توقیف محموله ۲۶۸ کیلوگرمی حشیش در دو شهر بندری ماهشهر و شادگان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

توقیف محموله ۲۶۸ کیلوگرمی حشیش در دو شهر بندری ماهشهر و شادگان

 

فرمانده انتظامی خوزستان با اعلام این خبر به خبرنگار مرین‌پرس گفت: این دو محموله مواد مخدر که از طریق مناطق ساحلی وارد و دپو شده بود با اشراف و رصد اطلاعاتی کشف و ضبط شد.

سردار سید محمد صالحی افزود: در این ارتباط ۱۰ متهم به قاچاق مواد مخدر نیز بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی گفت: با هماهنگی بین بخشی و با اشراف اطلاعاتی، هیچ نقطه امنی برای قاچاقچیان سوداگران مرگ در مناطق ساحلی خوزستان وجود ندارد و با قاطعیت با سوداگران مرگ که محموله‌های خود را از طریق دریا وارد کشور می‌کنند برخورد می‌کنند.

چند روز پیش نیز یک محموله یک تنی مواد مخدر در شهری بندری هندیجان به دست ماموران دریابانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر افتاد.

تبلیغات

قاچاقچیان مواد مخدر چند سالی است محموله‌های مواد افیونی را از طریق خلیج فارس وارد و تراتزیت می‌کنند.

ستاد مبارزه با مواد خوزستان بار‌ها بر انتقال و ترانزیت مواد مخدر از طریق دریا و ضرورت ناامن کردن مسیر ترانزیت مواد افیونی تاکید کرده بود.

دریابانی خوزستان نیز برای مقابله با ورود و ترانزیت مواد مخدر به پهپاد و وسایل الکترونیکی مجهز شده است و تاکنون چندین شناور حامل مواد مخدر را در آب‌های شمال غرب خلیج فارس و مناطق ساحلی خوزستان توقیف کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بندر کاسپین گیلان امسال به ۲ پهنه آبی متصل می‌شود

پ خرداد 13 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:چهار پروژه بزرگ ملی و استانی در سال جاری به بهره برداری می رسد که یکی از آنها اتصال بندر کاسپین به خلیج فارس و دریای عمان است. به گزارش مرین‌پرس به نقل از ایرنا، دکتر […]