حضور در انتخابات یعنی اقتدار و سربلندی کشور

زمان مطالعه: 1 دقیقه

محمدرضا مدرس‌خیابانی در گفتگو با خبرنگار مرین‌پرس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که همواره انتخابات را افتخاری برای ایران اسلامی دانسته‌اند، از آحاد ملت شریف ایران به ویژه فعالان و دست اندرکاران بخش دریایی کشور جهت حضور پرشور در انتخابات پیشِ رو دعوت کرد.

وی در این رابطه خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات یعنی دخالت در تعیین سرنوشت میهن اسلامی، اقتدار و سربلندی کشور، پاسداشت خون پاک هزاران شهید و تورق برگ زرین دیگری از تاریخ این مرز و بوم، که اقتدار ایران اسلامی را در مقابل چشم جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

مدرس خیابانی ضمن دعوت مجدد از آحاد مردم برای حضور حداکثری پای صندوق رای انتخابات ریاست جمهوری و شورای‌های اسلامی شهر و روستا، تصریح کرد: به نوبه خود، تلاشگران عرصۀ جبهه اقتصادی به ویژه در خانواده بزرگ گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به حضور پر شور و مشارکت فعال در انتخابات پیشِ رو فرا می‌خوانم.

شایان ذکر است؛ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا در روز جمعه، ۲۸ خردادماه جاری برگزار خواهد شد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تصویب دو پروژه عملیاتی شرکت نفت خزر

چ خرداد 26 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه از بین چهار پروژه استراتژیک اعلام شده شرکت نفت خزر به هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران دو پروژه به تصویب رسید و دو پروژه در نوبت تصمیم گیری و تصویب در هفته ‌های آتی خواهد بود. به گزارش مرین‌پرس، رئیس هیأت مدیره شرکت نفت خزر […]

همچنین بخوانید: