آغاز عملیات تغییر کاربری یدک کش “برنا” در بندر شهید رجایی

زمان مطالعه: 1 دقیقهعملیات تغییر کاربری یدک کش “برنا” به یک شناور چندمنظوره آتشخوار با استفاده از دانش فنی و مهندسی متخصصان داخلی و شرکت های دانش بنیان ایرانی در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی، آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در راستای افزایش ضریب ایمنی بنادر کشور و همچنین چند منظوره کردن شناورها و تجهیزات دریایی، عملیات تغییر کاربری یدک کش “برنا” در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی آغاز شد. 

در گذشته این شناور تنها در زمینه پهلودهی و جداسازی کشتی های کوچک استفاده می شد اما با انجام عملیات تغییر کاربری و نوسازی آن، به یک شناور چند منظوره و آتشخوار قوی تبدیل خواهد شد. 

اجرای این پروژه، علاوه بر حفظ و ارتقاء توان عملیاتی، ضریب ایمنی و توان ناوگان آتش نشانی دریایی در هرمزگان را ارتقاء می دهد.

تامین شناورهای آتشخوار می تواند اثرمهمی در تقویت ناوگان دریایی به ویژه در مدیرت بحران و عملیات مقابله با آتش سوزی شناورها به ویژه در بنادر کوچک داشته باشد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز رهاسازی ۷ میلیون بچه ماهیان سفید در رودخانه های گیلان

س تیر 8 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش ایرنا ، عظیم مدبری روز سه شنبه در حاشیه رهاسازی حدود ۵۰ هزار بچه ماهی از استخر ساحلی شرکت تعاونی پره صیادی میان پشته انزلی گفت: این بچه ماهیان تولید شده در استخرهای ساحلی واقع در جایگاه صیادان پره با وزن بالای یک گرم […]

همچنین بخوانید: