ارتقاء ظرفیت ایمنی و استاندارد سازی ۴ باب انبار بندر شهید باهنر

زمان مطالعه: 1 دقیقه4 باب انبار مطابق با استانداردها و روش های به روز با کاهش حداکثری مصرف انرژی در بندر شهید باهنر نوسازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا محمدحسینی تختی؛ مدیربنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان با اشاره به نقش بسزا و کار آمد انبارها در زنجیره تامین و انبارش کالاها، اظهار داشت: ایمنی و سلامت کالا در مدت انبارش و تجهیز و استاندارد سازی همواره مورد توجه بوده است، از اینرو نوسازی 4 باب انبار در بندرشهید باهنر با مساحت 16 هزار مترمربع دردستور کارقرار گرفت.

وی گفت: نوسازی انبارها، علاوه بر ارتقاء ظرفیت انبارش انواع کالا اعم از فله و جنرال کارگو می تواند صرفه جویی قابل توجهی از حیث حامل های انرژی داشته باشد. 

مدیربنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان به لزوم تطبیق انبارها با تکنولوژی روز اشاره داشت و تصریح کرد: طراحی ویژه  این انبارها به گونه ای است که در شرایط آب و هوایی و جغرافیایی حاکم بر شهر بندرعباس، امکان نگهداری انواع کالاها با هرنوع شرایط دمایی وجود دارد. 

تبلیغات

گفتنی است، بندر شهید باهنر دارای۶  باب انبار فعال  مسقف بوده که قابلیت نگهداری ۹۰ هزارتن کالا را دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش 492 درصدی ترانزیت خودرو از بندر خرمشهر از ابتدای سال جاری

د تیر 21 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با اعلام افزایش 492 درصدی ترانزیت خودرو از این بندر از ابتدای سال جاری، تاکید کرد: بندر خرمشهر، بستری مناسب برای ترانزیت خودرو به کشورهای همسایه است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی […]
افزایش 492 درصدی ترانزیت خودرو، بندر خرمشهر ، ابتدای سال جاری