پایان نوسازی چهارمین انبار ترانزیت کالا در بندرشهید رجایی

زمان مطالعه: 1 دقیقهنوسازی چهارمین انبار ترانزیت کالا با حدود ۱۰ هزار متر مربع در بندر شهید نوسازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهارداشت: تعمیرات اساسی انبارهای عمومی بندر شهید رجایی بر اساس یک برنامه زمانبندی از سال گذشته آغاز و چهارمین انبار ترانزیت پس از اتمام تعمیرات وارد چرخه فعالیت خواهد شد. 

وی، انبارش اصولی و افزایش سطح ایمنی کالاها اساسی و ترانزیتی با هدف ارائه خدمات بهتر را به عنوان مهم ترین مولفه های مورد توجه در تعمیر و نوسازی عنوان کرد و  گفت: انبار یادشده دارای سکوی بار انداز به مساحت حدود ۷۵۰ متر مربع بوده که با توجه به تعمیرات صورت گرفته علاوه بر شرایط عادی؛ امکان استریپ کالا (تخلیه و بارگیری کالا) از طریق این سکوها با سهولت انجام می پذیرد.

محمدی کرجی ران، اصلاح سیستم اطفاء حریق و اتصال به شبکه اطفاء حریق بندر، تعویض قطعات آسیب دیده سوله، ساماندهی و تعویض سیستم فاضلاب متناسب با شبکه فاضلاب بندر و اجرای رنگ نمای سوله را از اقدامات انجام شده در راستای نوسازی این انبار عنوان کرد. 

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با بیان اینکه نوسازی پنجمین باب انبار نیز با 50 درصد پیشرفت فیزیکی درحال انجام است، افزود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان شهریور امسال یک باب انبار دیگر به اتمام می رسد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

غرق شدن نفتکش یمنی در آب‌های نزدیک بندر عدن

د تیر 28 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مرین‌پرس به نقل از خبرگزاری آناتولی وزارت حمل و نقل دولت مستعفی و فراری یمن روز یکشنبه اعلام کرد یک نفتکش یمنی در آب‌های نزدیک بندر عدن در جنوب این کشور غرق شد.وزارت حمل و نقل یمن (دولت مستعفی و فراری) با اعلام این […]

همچنین بخوانید: