افتتاح یک ترمینال بندری بین المللی جدید در ایتالیا

زمان مطالعه: 1 دقیقهیک ترمینال کانتینری جدید با عنوان MITO of Sardinia با تمرکز بر عملیات کانتینری و صادرات از بندر ساردینیا در ایتالیا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از پورت استراتژی، ترمینال MITO of Sardinia (اپراتور ترمینال چندوجهی مدیترانه ای ساردینیا) که توسط اپراتور Gruppo Grendi اداره خواهد شد، اسکله ای به طول 350 متر و و محوطه بندری تقریبی 86،000 متر مربع در بندر کالیاری در ساردینیا ایتالیا دارد. عملیات تخلیه و بارگیری در این ترمینال بندری از ماه سپتامبر به طور کامل آغاز خواهد شد.

آنتونیو موسو، مدیر عامل اپراتور بندری Gruppo Grendi گفت: با شروع عملیات تجاری در این ترمینال بین المللی جدید، قصد داریم زمینه را برای ایجاد یک شبکه حمل و نقل کانتینری بین المللی کارآمد برای پشتیبانی مجدد از بخش بندری و صنعتی ساردینیا فراهم کنیم. این پروژه حجم قابل توجهی از ترافیک کانتینری بین المللی به مقصد ساردینیا و صادرات کالای تولید شده در این بندر را برای گسترش دامنه تجارت از جمله عملیات حمل و نقل در آینده نزدیک بر عهده خواهد داشت.

این ترمینال که به فیدر، واردات و صادرات بین المللی کانتینر اختصاص یافته، به طور رسمی در 20 ژوئیه افتتاح شد و اولین کشتی در 9 ژوئیه در این ترمینال پهلوگیری کرد.

بندر کالیاری نقطه کانونی استراتژی عملیات بندری در منطقه بوده که در نیمه اول سال 2021 در حدود 18 هزار TEU تخلیه و بارگیری داشته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 10 درصد رشد داشته است.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آگهي مزايده فروش شناور(نوبت چهارم)

س مرداد 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه متقاضيان ميتوانند جهت دريافت اسناد مزايده را از طریق لینک ذیل دریافت و پيشنهادات خود را ظرف مدت 5 روز از تاريخ انتشار اين آگهي به دبيرخانه شركت كشتيراني كيش به نشاني، كيش، ميدان خليج فارس، بلوار ايران، مجتمع اداري پارس، بلوك ١٦ طبقه دوم كد پستي ٧٩٤١٧٩٨١٨٥ […]