اقدامات ارتش در عرصه مقابله با کرونا ادامه دارد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم تجلیل از خدمتگزاران نیروهای مسلح در عرصه سلامت و مقابله با بیماری کرونا که امروز در مسجد جهاد ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، درباره فعالیت‌های ارتش در زمینه مقابله با کرونا، گفت: آنچه دست ما بوده که امانت ملت است، در بحث کرونا به کار گرفتیم. همه دست‌اندرکاران پای کار آمدند و همه ظرفیت‌های بیمارستانی ارتش در این عرصه به کار گرفته شده است.

وی افزود: در بحث کرونا، بیمارستان‌های ارتش همچنان به وظایف خود عمل می‌کنند و دو سه ایستگاه خودرویی برای تزریق واکسن کرونا دایر کردیم که خیلی مرتب و منظم وظایفشان را انجام می‌دهند. در مناطق محروم نیز مانند سیستان و بلوچستان نیروهای ما پای کار هستند.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش امانت ملت است و به دستور فرمانده معظم کل قوا هر جا لازم باشد در خدمت ملت است. ما این را نعمت خدا می‌دانیم و شکرگزاریم.

سرلشکر موسوی همچنین با اشاره به حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش در اقیانوس اطلس، گفت: کار بزرگی انجام شده و لازم است در همه ابعاد روی آن کار شود.

وی تصریح کرد: این یک اقدام راهبردی است که تغییری راهبردی ایجاد کرده و امروز موازنه و معادلات را به هم زده است.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امداد رسانی به خدمه کشتی تجاری مستقر در لنگرگاه بندر نوشهر

س مرداد 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه به خدمه کشتی تجاری در آب های ساحلی محدوده بندر نوشهر امدادرسانی صورت گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مرکز اصلی هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر،  پس از دریافت پیام اضطرار از سوی کشتی روسی مبنی بر […]
امداد رسانی،  خدمه کشتی تجاری، مستقر در لنگرگاه ، بندر نوشهر