دریادار کاویانی از تیپ سوم تکاوران دریایی بازدید کرد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم نبوت این نیرو مستقر در کنارک از قسمت‌های مختلف تیپ سوم تکاوران دریایی حمزه سید الشهداء (ع) بازدید کرد.

وی در این دیدار ضمن ارزیابی توان رزمی، آمادگی دفاعی و سطح آموزش کارکنان از آماده به کار بودن تجهیزات و همچنین عزم راسخ و آمادگی رزمی بالای کارکنان پر نشاط این تیپ اعلام رضایت کرد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش عزم راسخ و اراده پولادین را در گرو ایمان، انضباط و آموزش برشمرد و خاطر نشان کرد: تکاوران دریایی الحمدالله از این شاخصه‌ها برخوردارند و باید این مسیر الهی را با توکل به خدا ادامه دهند.

دریادار کاویانی افزود: لزوم رسیدن به تحول عظیم و پیشرفت در این نقطه مرزی کشور، برداشتن گام‌های موثر و قوی پیرو منویات فرماندهی معظم کل قوا می‌باشد که در این راه سپید پوشان دریادل نیروی دریایی ارتش با تمام قوا آماده دفاع از کیان کشور و گوش به فرمان ولایت هستند.

وی با بیان اینکه منطقه سوم نیروی دریایی ارتش یکی از مناطق حساس این نیروی راهبردی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: از تلاش‌های بی شائبه همه کارکنان و خانواده‌های آنان در این منطقه مهم و استراتژیک در جهت تامین امنیت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می‌کنم و از خداوند بزرگ برای یکایک کارکنان توفیق و سعادت خدمت در این راستا را خواستار شد.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تبدیل یک ناو هواپیمابر به کشتی تفریحی برای نخستین بار در جهان (+عکس)

چ مرداد 6 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس: ما عادت کرده ایم که ناو‌های هواپیمابر را بیشتر در وضعیت آماده نبرد و با تعداد زیادی از جت‌های جنگنده روی عرشه آن‌ها ببینیم. اما چه می‌شود اگر با تصویری کاملاً متفاوت از یک ناو هواپیمابر مواجه شویم؟ ناوی با ظاهری مسالمت آمیز و لوکس که […]