ناوشکن بومی دنا آماده اعزام به ماموریت دریانوردی است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن بازدید از ناوتیپ سطحی منطقه سوم دریایی نداجا با اشاره به اهمیت توسعه تمدن دریایی در سایه امنیت پایدار، ساخت شناورهای کاملاً بومی را نشان از خودکفایی متخصصان ایرانی دانست و افزود: حضور ناوگروه‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش در آب‌های بین المللی، ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تامین امنیت خطوط دریایی در راستای حفظ منافع ایران، جلوه‌ای از اقتدار و افتخار کشور را به نمایش می‌گذارد.

دریادار خانزادی با اشاره به لزوم تقویت حضور فرامنطقه ای جمهوری اسلامی ایران در آب‌های بین المللی، گفت: ناوشکن تمام ایرانی دنا که حماسه‌ای از هوش و استعداد مهندسان و فناوران ایرانی است به منظور ارتقای ظرفیت دریانوردی ناوگان نیروی دریایی ارتش به زودی به منطقه سوم دریایی نداجا مستقر در کنارک ملحق خواهد شد.

وی افزود: ناوشکن تمام ایرانی دنا جهت اعزام به ماموریت دریانوردی به سازمان رزم ناوگان سطحی منطقه سوم نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

تبلیغات

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: توانمندی این نیرو در همه زمینه‌ها به صورت مداوم در حال افزایش می‌باشد تا راه برای نسل آینده دریانوردان ایرانی به گونه‌ای فراهم شود که بتوانند ماموریت‌های محوله را با سهولت بیشتری انجام داده و گام مهمی در جهت توسعه تمدن دریایی با شعار صلح و دوستی بردارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشریح مزایای مصوبه تولید بار اول در حوزه بندری و دریایی/ تأمین حداکثری تجهیزات با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی/ کاهش وابستگی خارجی جهت تأمین تجهیزات استراتژیک بندری و دریایی

س مرداد 19 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه ​معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح مزایای مصوبه تولید بار اول در حوزه بندری و دریایی، گفت: با اجرای مصوبه تولید بار اول، نیاز حداکثری تجهیزات در این حوزه با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی رفع می شود. […]
تشریح، مزایای ، مصوبه، تولید بار، حوزه بندری و دریایی