اجازه نمی‌دهیم دشمنان امنیت و آرامش منطقه را بهم بریزند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیردریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، در مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات بین المللی غواصی عمق ارتش‌های جهان که به میزبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش در بندر کنارک برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد شهدای ایران اسلامی، گفت: فرمانده معظم کل قوا با رهنمودهایشان ما را به گونه‌ای در مسیر هدایت قرار دادند که بتوانیم به عنوان سربازان خالص میهن عزیزمان طلایه‌دار پیام صلح و دوستی باشیم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی سرشار از مردان و زنان برومند، استوار و متعهد به نظام و آرمان های اسلامی است، ادامه داد: امروز توانستیم به گونه‌ای عمل کنیم که مورد رضایت همگان باشد و این مسابقات نشان از همبستگی ملت‌ها دارد که موجب برقراری صلح و دوستی بر پایه استقامت و مقاومت، استکبار ستیزی، خودباوری و خودکفایی شده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ایران اسلامی همواره منادی صلح و دوستی بوده و دست دوستی به ملت‌ها داده است، تصریح کرد: مطمئن باشید هیچگاه نخواهیم گذاشت که کشورهایی در قالب ستیزه‌جویانه بخواهند امنیت و آرامش را در منطقه به هم بزنند. ما روی پای خود ایستادیم و امروز به عنوان کشوری مستقل از حوزه دریا حفاظت می‌کنیم.

دریادار ایرانی با تاکید بر اینکه اقتدار یکی از پیام‌های این مسابقات است، افزود: برخی‌ها نمی‌خواهند کشورهای آزاده را در کنار هم ببینند و ما تلاش می‌کنیم با ظرفیت‌های موجود، هر ساله میزبان رشته‌های مختلف مسابقات ارتش‌های جهان بوده و کیفیت مسابقات را بالا ببریم.

وی اظهار داشت: امیدواریم شاهد حضور کشورهای بیشتری برای مسابقات دوره‌های بعدی ارتش‌های جهان در ایران اسلامی باشیم. این سومین دوره‌ای است که میزبان این رقابت‌ها بودیم و برای اولین بار در شمال کشور میزبان مسابقات جام دریا هستیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز وقتی که نیروهای مسلح کشورها در کنار هم قرار می‌گیرند پیام خاصی به دشمن می‌هد، دشمن کوردل این پیام را به خوبی دریافت کن و بدان و بفهم که ملت‌های آزاده با سربلندی، احترام و اقتدار با تو مقابله و تو را بی آبرو خواهند کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

۸۰ سر کروکودیل برای پرورش به مشهد انتقال می‌یابد

چ شهریور 10 , 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه ناصرشهرکی روز چهارشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود:پرورش کروکودیل با توجه به وجود قابلیت صادرات پوست و گوشت این گونه، دارای درآمد و ارزش فراوانی است. وی با اشاره فعالیت تنها واحد پرورش کروکودیل استان در منطقه مُلک آباد در حد فاصل مشهد […]