تبریک سرلشکر موسوی به تیم‌های قهرمان ارتش در مسابقات نظامی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در پیام‌های جداگانه‌ای، قهرمانی نیروی دریایی ارتش در مسابقات بین‌المللی غواصی عمق و جام دریا را به امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نداجا و قهرمانی نیروی زمینی ارتش در مسابقات بین‌المللی اربابان سلاح را به امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نزاجا تبریک گفت.

متن پیام سرلشکر موسوی به فرمانده نیروی دریایی ارتش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر دریادار شهرام ایرانی

فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین‌المللی غواصی عمق و جام دریا توسط دلاورمردان نیروی دریایی را به حضرتعالی، قهرمانان عزیز، آحاد کارکنان نیروی سرافراز و به خانواده‌های محترم آنها تبریک عرض می‌کنم

همچنین از مدیریت موفق جنابعالی و تلاش‌های همه دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات، که گام مهمی در ارتقاء سطح دیپلماسی دریایی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران است، تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از خداوند منان توفیقات روزافزون حضرتعالی و همه عزیزان دریادل آن نیروی راهبردی را تحت زعامت فرماندهی معظم کل حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خواستارم.

همچنین در پیام فرمانده کل ارتش به امیر سرتیپ حیدری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ کیومرث حیدری

فرمانده محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

کسب مقام نخست مسابقات بین‌المللی اربابان سلاح توسط نیروی همیشه قهرمان زمینی ارتش را به حضرتعالی، قهرمانان عزیز، آحاد کارکنان نیروی زمینی ارتش و خانواده‌های محترم کارکنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

میزبانی مسابقات بین‌المللی، گامی مهم در توسعه صلح، دوستی و افزایش تعاملات آموزشی فرهنگی و تبادل دانش و تجربه با کشورها است که در این راستا از میزبانی شایسته و مدیریت موفق جنابعالی و آحاد دست‌اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر می‌نمایم.

توفیقات روزافزون حضرتعالی و همه همرزمان عزیز در آن نیروی سرافراز را تحت زعامت فرماندهی معظم کل حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نقش و وظیفه دستگاه های نظارتی در سازمان بنادر چیست؟

د شهریور 15 , 1400
زمان مطالعه: 2 دقیقه مرین‌پرس روز گذشته علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در نشست علنی مجلس (14 شهریور 1400) تخلفات صورت گرفته در سازمان بنادر و دریانوردی را تشریح کرد. به گزارش تین نیوز، علی خضریان به عنوان متقاضی تحقیق […]

همچنین بخوانید: