ثبت رکورد خروج روزانه 72 هزار تن کالای اساسی از بندرامام(ره)

زمان مطالعه: 1 دقیقهدر جریان خروج کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام خمینی(ره) ضمن بارگیری بیش از 2 هزار و877 دستگاه کامیون طی یک روز، 72 هزار تن کالای اساسی در یک شبانه روز به مقاصد مصرف ارسال شد و رکورد کم‌سابقه‌ای در عملیات بارگیری و خروج این نوع کالا به ثبت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی،  عادل دریس؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به استمرار تلاش‌ها برای تسریع در خروج کالاهای اساسی، اظهار داشت: با همکاری دستگاه‌های ذیربط در زنجیره‌ جابجایی کالا، بیش از 2 هزار  و 877 دستگاه کامیون طی یک شبانه‌روز جذب و با بارگیری 72 هزار تن انواع کالای اساسی انجام شد، که این امر رکوردی تازه در خروج کالای اساسی است.

وی افزود: تا پایان مرداد ماه سال جاری در حدود 7 میلیون و 240هزارتن انواع کالای اساسی به وسیله 130 فروند کشتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) تخلیه شد که نشان از رشد  23 درصدی تخلیه این نوع کالا دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با بهره‌گیری از ابزارهای تشویقی به منظور ترغیب کامیونداران برای حمل کالاهای اساسی و ارتقای سطح همکاری بین دستگاه‌های متولی حمل و نقل، شاهد افزایش مستمر خروج کالا از طریق انواع شیوه‌های حمل و نقل از جمله حمل و نقل جاده‌ای باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برگزاری جلسه هماهنگی بیست و دومین همایش صنایع دریایی

ش شهریور 27 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه جلسه هماهنگی بیست و دومین همایش صنایع دریایی برگزار شد و زمان برگزاری همایش در روزهای 27 و 28 بهمن ماه 1400 اعلام گردید. به گزارش مرین‌پرس، جلسه هماهنگی بیست و دومین همایش صنایع دریایی وابسته به انجمن مهندسی دریایی ایران با حضور دکتر محمد دقیق […]