کشف حدود 10 تن محموله پودر آلومینیوم سرقتی در بندر امام(ره)

زمان مطالعه: 1 دقیقهبا اقدام به‌موقع نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل پودر آلومینیوم هنگام خروج از این مجتمع بندری، ۹ تن و ۷۳۳ کیلوگرم محموله پودر آلومینیوم سرقتی کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در جریان بازرسی از یک  دستگاه کامیون در مبادی خروجی مجتمع بندری امام خمینی(ره)،  پس از  بررسی مدارک و مستندات محموله کامیون  و توزین مجدد آن ، ۹ تن و  ۷۳۳ کیلوگرم اختلاف بین وزن واقعی محموله  و مستندات گمرکی آن مشاهده شد. 

با ادامه تحقیقات درباره مبدأ بارگیری کامیون و اظهارات ضد و نقیض رانندگان لودر و کامیون و تناقض در اسناد بارگیری، ضمن توقیف کامیون در این یگان با هماهنگی قاضی کشیک بندر امام خمینی(ره)، پرونده مقدماتی تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) ارجاع داده شد.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعمیرات مادربردهای رادار ترما در بندر شهید رجایی

د شهریور 29 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعمیرات تخصصی ۳ عدد مادربرد رادار ترما در بندر شهیدرجایی با ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال پایان یافت. به گزارش مرین‌پرس، محمدرضا پوررجبی در توضیح تعمیرات این سه مادربرد رادار ترما در بندر شهیدرجایی، […]