پیشرفت 32 درصدی تعمیرات اساسی اسکله‌های بندرامام(ره)

زمان مطالعه: 1 دقیقهتعمیرات اساسی بر روی اسکله‌های 11 و 12 مجتمع بندری امام خمینی(ره) با هدف صیانت از زیرساخت‌های بندری و ارتقای توان و ظرفیت آنها برای بهره‌گیری در عملیات بندری با پیشرفت 32 درصدی در دست انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، پروژه تعمیرات اساسی اسکله‌های11 و 12 مجتمع بندری امام خمینی(ره)  با بیش از 32 درصد پیشرفت فیزیکی با انجام عملیات نصب سکو، آرماتوربندی و بتن‌ریزی و اجرای دیوار تقویتی در مسیر مطلوبی قرار دارد.

این پروژه تعمیراتی با اعتباری بالغ بر 28  میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی در مدت 18 ماه  با بهره‌گیری از نیروهای متخصص بومی از سال گذشته آغاز شده است.

یادآور می‌شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) با برخورداری از 38 پست اسکله با آبخور بیش از 13 متر، توانایی پذیرش و پهلودهی انواع کشتی در ابعاد بزرگ دارد که به لحاظ نوع کالا، اسکله‌ها به انواع مختلف اختصاص  داده شده‌اند.

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف حدود 10 تن محموله پودر آلومینیوم سرقتی در بندر امام(ره)

د شهریور 29 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه با اقدام به‌موقع نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل پودر آلومینیوم هنگام خروج از این مجتمع بندری، ۹ تن و ۷۳۳ کیلوگرم محموله پودر آلومینیوم سرقتی کشف و ضبط شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]
کشف، محموله، پودر آلومینیوم سرقتی، بندر امام(ره)، سازمان بنادر و دریانوردی